Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Žiaurumas Panevėžio rajone: nepatikusį kaimynės šunį vyras nupurškė piktžoles naikinti skirtu chemikalu

Autorius: jp.lt
Printer Friendly, PDF & Email

Bernatonių gyvenvietės gyventojai Reginai praėjusi savaitė buvo nerami. Teko net kelis kartus į Rožyno veterinarijos kliniką vežti augintinį, jorkšyro terjerą, ir gelbėti nuo apnuodijimo.

Bernatonietė naujienų portalui JP pasakojo, kad jos šunelį herbicidu „Roundup“ apnuodijo kaimynas Stasys.

„Jis labai nemėgsta šunų ir, žinoma, mano jorkšyro terjero. Kaimynas specialiai purškė savo augalus raundapu. Jo ir teko šuniukui, kuris lakstė prie tvoros. Šuniukas linksmai lojo, o kaimynui nepatiko ir nupurškė jį. Gal kaimynas ir gali purkšti chemikalais savo augalus, bet juk galima tai daryti atsargiai“, – pasakojo susinervinusi moteris.

Regina teigė, kad praėjusią savaitę net du kartus augintinį vežė auginti į Rožyno veterinarijos kliniką. „Praėjusią savaitę net du kartus važiavome su augintiniu į Panevėžį pas veterinarijos gydytojus. Šunį apžiūrėjo ir dabar lyg ir viskas su juo gerai. Kviečiau policijos pareigūnus, kuriems paaiškinau, kad kaimynas elgiasi neadekvačiai. Jis taip kovoja ir su manimi, ir su augalais, ir su mano šunimi“, – piktinosi kaimyno elgesiu Regina.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausiasis specialistas Tadas Martinaitis patvirtino, kad praėjusią savaitę policijos pareigūnai lankėsi Bernatonyse.

„Policijos pareigūnai buvo iškviesti ir aiškinosi situaciją. Šuns šeimininkė pareiškimo nerašė ir teigė, kad pretenzijų kaimynui neturi. Šuo jaučiasi gerai, o vyras buvo įspėtas, kad su purškiamais chemikalais elgtųsi atsargiai ir saugiai“, – sakė T. Martinaitis.

Rožyno veterinarijos klinikos gydytoja Gitana Latvėnaitė naujienų portalui JP pasakojo, kad teko ne kartą gelbėti apnuodytus augintinius.

„Jorkšyro terjeras buvo atvežtas į veterinarijos kliniką ir buvo apžiūrėtas. Tiesa, teigti, kad jis buvo apnuodytas raundapu – negaliu. Galiu patvirtinti, kad šuo tikrai buvo atvežtas ir buvo gydomas. Kažkas jam buvo padaryta. Cheminė medžiaga raundapas – pavojinga. Yra labai toksiška ir sukelia vežinius susirgimus. Pavojingas ne tik gyvūnams, bet ir žmonėms. Teko girdėti, kad svarstoma uždrausti naudoti šį chemikalą“, – sakė veterinarijos gydytoja.

Facebook komentarai