Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

brolijos baneriukas

 

 

Zemes ukio technikos brolija

Žemės ūkio ministro komandą papildė du nariai, tačiau dėl kitų dviejų A. Palionis dar neapsisprendė

Autorius: Agroeta
Naujoji ŽŪM kanclerė Lina Zinkevičienė ir žemės ūkio viceministras Petras Narkevičius
Naujoji ŽŪM kanclerė Lina Zinkevičienė ir žemės ūkio viceministras Petras Narkevičius
Printer Friendly, PDF & Email

Penktadienį naujais nariais pasipildė žemės ūkio ministro Andriaus Palionio komanda. Nuo šiandien joje darbą pradeda naujoji Žemės ūkio ministerijos kanclerė Lina Zinkevičienė, kuri iki šiol dirbo UAB „Pieno tyrimai“ Teisės ir personalo skyriaus vadove. L. Zinkevičienė taip pat buvo UAB „Gyvulių produktyvumo kontrolė“ Bendrųjų reikalų skyriaus, Teisės ir personalo skyriaus vadovė. Naujoji kanclerė Vilniaus universitete baigė viešosios teisės magistro studijas.

Penktadienį darbą pradeda ir viceministras Petras Narkevičius. Jis 2012–2016 m. buvo Seimo narys, nuo 2007 m. iki 2012 m. – Panevėžio savivaldybės tarybos narys. Savo laimę P. Narkevičius mėgino ir Panevėžio mero rinkimuose, tačiau nesėkmingai.

„Šiandien – pirmoji darbo diena, šiandien ir sutartis bus pasirašyta. Esu diplomuotas statybų inžinierius. Turiu kompetencijos melioracijos, geodezijos, žemės tvarkymo srityse. Todėl, manau, pagal turimą išsilavinimą galėsiu spręsti įvairius klausimus. Kvalifikacijos pakaks“, – portalui „Jūsų Panevėžys“ sakė socialdarbiečiams Panevėžyje vadovaujantis P. Narkevičius.

Išgirdęs klausimą, ar naujos pareigos nesusijusios su noru dalyvauti artėjančiuose Seimo rinkimuose, šviežias viceministras tvirtino:

„Į rinkimus nežiūriu, į darbą žiūriu. Man patinka iššūkiai, norių būti gyvenimo sūkuryje. Antra vertus, niekada nesakyk niekada, bet dabar – pirmoje eilėje darbas. Noriu jį atlikti gerai.“

P. Narkevičius, gyvenamosios vietos nekeis.„Kai gyvenau Panevėžyje, taip ir toliau gyvensiu. Tik būsiu, kur kas mobilesnis. Teks Vilniuje daugiau nakvoti, bet diskutuojama, kad Žemės ūkio ministerijos padaliniai atsiras ne tik Kaune, bet ir kituose miestuose. Tos diskusijos tęsiamos. Juk labai svarbus yra regionai. Reikia skirti daugiau dėmesio jiems“, – sakė P. Narkevičius.

Neoficialiai teigiama, kad prie ministro komandos gali prisijungti ir dar du „socdarbiečiai“ – Jonas Pinskus ir Vydas Gedvilas. Specialiųjų tyrimų tarnyba yra pateikusi išvadas dėl šių asmenų dar prieš savaitę, tačiau A.Palionis dėl jų sprendimo dar nepriėmė.

Facebook komentarai