Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

dojusagro

Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakultetas švenčia 70 metų jubiliejų, į Kauną renkasi agroverslo lyderiai

Autorius: Gediminas STANIŠAUSKAS
Bioekonomikos plėros fakulteto dekanė prof. Dr. Astrida Miceikienė.
Bioekonomikos plėros fakulteto dekanė prof. Dr. Astrida Miceikienė.
Printer Friendly, PDF & Email

Kaune vyksta Vytauto Didžiojo Universiteto Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakulteto 70-osios minėjimo iškilmės, kurioje dalyvauja apie 250 akademinės visuomenės, agroverslo, žemės ūkio lyderiai, politikai, atvykę pasveikinti šį fakultetą reikšminga proga. Juos prie įėjimo į salę VDU Žemės ūkio akademijos pagrindiniuose rūmuose pasitiko Bioekonomikos plėros fakulteto dekanė prof. dr. Astrida Miceikienė.

Čia buvo matyti ir Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos prezidentas ir Griškabūdžio ŽŪB vadovas Petras Puskunigis, ir Lietuvos agrarinės ekonomikos instituto direktorė Rasa Melnikienė, kiti žemės ūkio visuomenei žinomi žmonės.

Istoriniai šaltiniai rodo, kad Bioekonomikos plėtros fakulteto pradžia laikomas 1949 m. pavasaris. Dabartinis pavadinimas fakultetui suteiktas nuo 2019 m. sausio 1 dienos.

Renginyje buvo pagerbti ir buvę bei esami fakulteto vadovai. Taip pat tylos minute atiduota pagarba jau išėjusiesiems Anapilin.

Prof. dr. Astrida Miceikienė teigė, kad metai ne tik žmogaus gyvenime, bet ir organizacijoje rodo tam tikrą brandą.

„Fakultetas absolventus rengia ne tik Lietuvos, bet ir užsienio organizacijoms. Pradėtos vykdyti studijos anglų kalba. Bet pokyčiai įvyko ir mokslinėje veikloje. Tyrimų rezultatai publikuojami aukšto lygio tarptautiniuose mokslo leidiniuose“, – pabrėžė A. Miceikienė.

Pasak jos, fakultetas rengia studentus, kurie ateityje bus žemės ūkio ir regionų vystymo politikos formavimo specialistai, taip pat tie, kas kuria ir kurs savo verslą. „Mūsų studentai yra mūsų vizitinė kortelė. Be jūsų, studentai, nebūtų ir mūsų“, – akcentavo A. Miceikienė.

Ji padėkojo ir esamiems, ir buvusiems fakulteto darbuotojams, kuriuos visus vadino  vienu žodžiu – komanda.

Bioekonomikos plėtros fakulteto vadovę ir studentus pasveikino ir žemės ūkio ministras Andrius Palionis. "Ypatingai džiugu tvirtai paspausti ranką fakulteto studentams", – sveikinime teigė A. Palionis. Jis palinkėjo studentams kūrybiškumo ir veržlumo.

Facebook komentarai

T Hegvita agro