Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Vokietija: gaisro, per kurį sudegė apie 56 tūkst. kiaulių, kaltininkai nežinomi

Autorius: Agroeta
Pernai kovo 30 dieną Vokietijoje, Meklenburge-Pomeranijoje, kilusio gaisro Alt Tellno kiaulių fermoje priežastis vis dar nežinoma. Farmer.pl nuotr.
Pernai kovo 30 dieną Vokietijoje, Meklenburge-Pomeranijoje, kilusio gaisro Alt Tellno kiaulių fermoje priežastis vis dar nežinoma. Farmer.pl nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Vokietijos, Štralzundo prokuratūra, po vienerių metų nutraukė tyrimą dėl gaisro Alt Telino kiaulių ūkio komplekse, Vokietijoje, per kurį žuvo apie 56 000 kiaulių, praneša farmer.pl.

Pernai kovo 30 dieną Vokietijoje, Meklenburge-Pomeranijoje, kilusio gaisro Alt Tellno kiaulių fermoje priežastis vis dar nežinoma.

Prokuratūros išplatintame pareiškime rašoma, kad nustatyti nuo ko kilo gaisras nepavyko. Ekspertai atmeta, kad gaisras galėjo kilti dėl kiaulidės sistemų gedimo. Tyrėjų išvadose nurodoma, kad gaisras kilo kiaulidės Nr.2 oro valymo kanale, tačiau spėjama, kad gaisras galėjo kilti dėl žmogaus veiksmų ar neveikimo.

Specialistų teigimu, ugnis pasiekė plastikines išmetimo sistemos groteles. Nustatyta, kad likus maždaug pusvalandžiui iki gaisro, šioje vietoje buvo du ūkio darbuotojai. Vienas įtariamasis neigė sukėlęs gaisrą, o kitas atsisakė duoti parodymus. Prokuratūra galiausiai nustatė, kad įtariamųjų kaltumo negali būti įrodyti. Dėl padegimo tyrimas buvo nutrauktas.

 

Facebook komentarai

bas

a