Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Viešiesiems pirkimams – dar daugiau ūkininkų produkcijos

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Ūkininkai ir kiti smulkūs gamintojai, apsisprendę dalyvauti centralizuotuose viešuosiuose pirkimuose, jau netrukus galės perkančiosioms organizacijoms siūlyti ne tik pieną ir duoną bei jų gaminius, bet dar daugiau maisto  produktų.

Viešoji įstaigą CPO LT savo elektroniniame kataloge  plečia maisto produktų asortimentą ir jį papildo daržovėmis ir vaisiais (šviežiais, šaldytais, konservuotais ir kitaip apdorotais), mėsa ir jos produktais, kiaušiniais. Ateityje į CPO LT administruojamą elektroninį katalogą numatoma įtraukti žuvies, bakalėjos ir kitus maisto produktus, kurie reikalingi perkančiųjų organizacijų maitinimo paslaugų teikimui.

Siekdama užtikrinti, kad rinkos dalyviai siūlytų perkančiosioms organizacijoms reikiamus produktus, CPO LT paskelbė šių maisto produktų techninių specifikacijų projektus. Pastabas ir pasiūlymus tiekėjai  gali teikti iki  2020 m. birželio 12 d. CPO LT kviečia suinteresuotus tiekėjus ir jų organizacijas susipažinti su paskelbtais dokumentais ir aktyviai teikti savo pastabas bei pasiūlymus techninėse specifikacijose nurodytiems produktams.

Facebook komentarai