Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Vienas svarbiausių ES politikų N. Lins'as nepritaria tiesioginių išmokų suvienodinimui

Autorius: Žemės ūkio rūmai
Norbert Lins'as išdėstė argumentus, kodėl nepritaria tiesioginių išmokų suvienodinimui.
Norbert Lins'as išdėstė argumentus, kodėl nepritaria tiesioginių išmokų suvienodinimui.
Printer Friendly, PDF & Email

Šiomis dienomis vyko Copa-Cogeca prezidiumų posėdžiai, kuriuose svarbiausios ir įtakingiausios Europos Sąjungos žemdirbių organizacijos diskutavo su naujuoju Europos Parlamento Žemės ūkio ir kaimo plėtros komiteto pirmininku, vokiečiu Norbert Lins‘u.

Prisistatęs ES žemdirbių savivaldos atstovams parlamentaras teigė, kad dėl BŽŪP ateitį nustatančių teisės aktų remsis praėjusios kadencijos Parlamento narių jau atliktu darbu. N. Lins teigė, jog gins ūkininkų pozicijas, tačiau jo atsakymas į klausimą apie tiesioginių išmokų sulyginimą nuvylė.

„Aš esu vakarietis, – teigė parlamentaras – Mes turime siekti vienodų išmokų, tačiau turime atsižvelgti į skirtingas sąlygas – tokias, kaip darbo jėgos kaštai. Žiūrint į tai, suprantu, kodėl išmokos šiuo metu netolygios“.

Panašu, kad N. Lins‘as „užmiršo“, jog Europos Sąjungoje egzistuoja laisvas darbo jėgos judėjimas, kuris reiškia, kad darbininkai, nepatenkinti atlyginimais, kuriuos išgali mokėti menkas tiesiogines išmokas gaunantys ūkininkai, gali laisvai emigruoti ir darbo ieškoti ten, kur išmokos ir ūkininkų galimybės kur kas didesnės.

Daug dėmesio posėdžio metu skirta Brexit problemai – vyko diskusijos su ES pasirengimo Brexit grupės atstove Dorthe Christensen. Ji pabrėžė, kad Brexit turi ruoštis visi – Europos Komisija turi savo planą, tačiau būtinas kiekvieno verslininko, kiekvienos institucijos pasirengimas. Deja, apskritai dėl Brexit aiškumo kol kas nėra – neaišku, ką galų gale nuspręs Didžioji Britanija – ar vyks, ir kada, nauji Parlamento rinkimai, ar galimas naujas referendumas. ES kol kas gali tik laukti naujienų ir ruoštis – taip pat ir blogiausiam scenarijui.

Facebook komentarai

Belkar