Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

A. Veryga ragina pagal galimybes atsisakyti masinių renginių, kuriuose neįmanoma užtikrinti saugumo reikalavimų laikymosi

Autorius: ELTA
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Siekiant suvaldyti koronaviruso infekcijos plitimą, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ragina atsisakyti masinio susibūrimo renginių, kuriuose neįmanoma užtikrinti saugumo reikalavimų laikymosi.

„Tikrai galiu paraginti, kad ten, kur yra neįmanoma užtikrinti srautų valdymo, neįmanoma užtikrinti, kad žmonės nesibūriuotų, laikytųsi atstumo ir dėvėtų apsaugos priemones, tokių renginių pagal galimybes atsisakyti“, – nuotolinėje spaudos konferencijoje sakė A. Veryga.

Kiek anksčiau pirmadienį premjeras Saulius Skvernelis pranešė, kad nuo spalio 1 dienos ketinama nebeleisti rengti tokių masinio susibūrimo renginių, kaip miestų ar derliaus šventės, kur itin sunku užtikrinti ir kontroliuoti saugumo reikalavimų laikymąsi.

A. Veryga sakė, kad masiniuose renginiuose saugumo reikalavimų nesilaikoma, žmonės per daug atsipalaiduoja.

„Pasižiūrėjus į fotografijas, panašu, kad yra toks vaizdas, kad nebūtų buvę jokios infekcijos, kad jos ir nėra, nes užsimiršimas yra ypatingai aukšto lygio“, – sakė ministras.

Pasak jo, gali būti, kad sprendimas dėl renginių nebus priimamas Vyriausybėje, tačiau bus išleista „labai aiški rekomendacija savivaldybėms.“

„Nebūtinai tai bus Vyriausybės sprendimas, gali būti, kad bus labai aiški rekomendacija savivaldybėms, nes būtent savivaldybės tokius renginius organizuoja ir išduoda jiems leidimus“, – sakė A. Veryga.

Facebook komentarai