Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

VDU organizuoja konferenciją pažangių inovacijų diegimo žemės ūkyje temomis

Autorius: ELTA
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje Kauno rajone lapkritį rengiama 12-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Apskaita ir finansai: inovatyvūs sprendimai darniai bioekonomikos ir kaimo plėtrai“. Joje bus aptariami inovatyvūs apskaitos ir audito sprendimai verslo bei viešosiose organizacijose, veikiančiose bioekonomikos sektoriuje ir kaimo vietovėse, verslo finansavimas ir finansų valdymas, siekiant tvarios bioekonomikos ir kaimo plėtros, tvarios bioekonomikos ir kaimo plėtros viešieji finansai.

Pasak VDU pranešimo, renginys, kurį organizuoja šio universiteto Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakultetas, vyks lapkričio 19-20 dienomis. Registracija internetu į šį renginį tęsis iki spalio 5 dienos.

12-oji tarptautinė mokslinė konferencija, rengėjų teigimu, skirta pristatyti apskaitos ir finansų mokslinių tyrimų idėjas bei rezultatus, aktualius ieškant inovatyvių ir rezultatyvių praktinių sprendimų verslo ir viešosiose organizacijose, veikiančiose bioekonomikos sektoriuje ir kaimo vietovėse.

Facebook komentarai