Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

„Valtra“ išplėtė T serijos traktorių galimybes

Autorius: Agroeta
"Valtra REDLINE"
"Valtra REDLINE"
Printer Friendly, PDF & Email

Suomijos traktorių gamintojas „Valtra“ rinkai pateikė specialios komplektacijos T serijos traktorių modelius. Patobulinimų visuma pavadinta REDLINE, kuri leidžia dar efektyviau išnaudoti atskirus traktoriaus mazgus, įskaitant ir įdiegtą tiksliosios žemdirbystės technologiją „SmartFarming“.  

Gamintojas akcentuoja, kad patobulinimai suponuoja kainos ir galimybių santykį, kai traktorius gali efektyviai dirbti su daugybe žemės ūkio technikos agregatų. Teigiama, kad šiais metais visi naujai pagaminti „Valtra REDLINE“ turės Versu komplektaciją.

Be unikalių konstrukcinių sprendimų „Valtra REDLINE“ operatorius galės optimaliai išnaudoti traktoriaus valdymą, o tuo pačiu ir padidinti jo našumą bei efektyvumą.

Kaip ir kituose „Valtra“ traktoriuose, REDLINE mašinose riaumos AGCO Power šešių cilindrų variklis. Transmisiją sudaro po 30 priekinių ir galinių pavarų.

Vienas svarbiausių REDLINE privalumų – traktoriuose įdiegta itin paprasta, bet labai intelektuali išmanioji valdymo sistema SmartTouch, sudaranti ir ergonomišką valdymo rankeną, 9 colių sensorinį ekraną bei kt.      

Facebook komentarai