Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Vagišių jau netenkina tik ūkininkai, pradeda grobti žemdirbius aptarnaujančių bendrovių turtą

Autorius: Dainius ŠEPETYS
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Suižūlėję vagys nebepasitenkina ūkininkų turtu, o imasi ir juos aptarnaujančių įmonių.

Kaip „Agroetai“ patvirtino UAB „Dotnuva Baltic“ pardavimų vadovas Baltijos šalims Dangis Valaitis, naktį iš birželio 3-osios į 4-ąją bendrovės technikos saugojimo aikštelėje, Dotnuvoje (Kėdainių r.) buvo įvykdyta vagystė. Iš keturių naujų „Case IH“ traktorių ir javų kombaino pavogti valdymo monitoriai ir GPS navigacinės antenos.

Technika buvo drausta, o aikštelė filmuojama. Padaryta žala dar tikslinama, vyksta ikiteisminis tyrimas. Gyventojus, minėtą naktį mačiusius įvykį ar pastebėjusius ką nors įtartina, bendrovės administracija prašo pranešti policijai.

Sužinoję apie vagystę Dotnuvos seniūnijos ūkininkai pranešė, jog bus imtasi priemonių, kad panašūs dalykai neįvyktų jų ūkiuose.

„Praėjusiais metais padažnėjus vagystėms iš ūkių, ėmėmės naktinio patruliavimo Dotnuvos seniūnijoje, užmezgėm glaudų kontaktą su policijos operatyvinėmis grupėmis“, – „Agroetai“ sakė ūkininkas Algimantas Kižauskas.

Anot jo, tai davė gerą rezultatą – ūkininkams įsitraukus į šią veiklą, seniūnijoje vagystės baigėsi. A. Kižauskas tikisi, kad ir šiemet policija nenusisuks nuo ūkininkų, viliasi sulaukti pagalbos ir iš Kėdainių savivaldybės administracijos

Facebook komentarai