Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Už gražiausią šypseną Renatai atiteko „Ustukių malūno“ prizas. O ką jūs?

Autorius: Agroeta
Renatos nuotrauka laimėjo liepos/rugpjūčio mėnesio prizą.
Renatos nuotrauka laimėjo liepos/rugpjūčio mėnesio prizą.
Printer Friendly, PDF & Email

Po nedidelės pertraukėlės, atsipūtę po darbų, grįžtame prie „Ustukių malūnas“ nuotraukų konkurso žvejams "Kitam gale šypsena" batalijų. Liepos ir rugpjūčio mėnesių nugalėtoja skelbiama Renata Tamošiūnienė, kurios šypsena nustelbė visų kitų konkursantų nuotraukas. Būtent Renatai atitenka pagrindinio konkurso rėmėjo "Ustukių malūnas" visa dėžė užkandukų ir skanėstų, kuriais galės mėgautis Renatos šeima ir liks net draugams.

Primename, kad didžiausią galimybę nugalėti turi konkursantai, surinkę daugiausiai patiktukų („like“). Tačiau nugalėtojui jie garantuoja tik 50 proc. sėkmės. Likusi balsų dalis ir lemiamas sprendimas priklauso „Agroeta“ komandai.

Gera naujiena ta, kad liko dar net 10 prizų, kuriuos konkursui „Kitam gale šypsena“ skiria „Ustukių malūnas“. Įmonė jau daugiau kaip 25 metus gamina be galo skanius grūdų produktus: trapučius, kruopas, miltus, dribsnius, makaronus. O taip pat – gintarinius bulvių traškučius. Šiuos prizus kiekvieno mėnesio nugalėtojui tiesiai į namus atsiųs pats „Ustukių malūnas“.

Jei turite akimirkų iš savo žvejybos, tai siųskite jas info@agroeta.lt. Primename, kad ne žuvies dydis yra svarbiausia, o tai, kokia šypsena ją pasitikote pagavę.

Kartu su nuotrauka laukiame ir informacijos – kur ir kada žvejota, kiek žvynuotųjų pagauta, kokiu masalu ir koks žuvų svoris.

Balsuoti už rugsėjo mėnesio dalyvius galite čia.

Facebook komentarai