Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Ukrainos gyvūnų ėdalo gamintoja atidaro gamyklą Lietuvoje

Autorius: ELTA
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Šeimos valdoma Ukrainos bendrovė, gaminanti ėdalą katėms ir šunims, baigė naujosios gamyklos statybos darbus. Šlapio gyvūnų ėdalo gamyklą Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje buvo nuspręsta statyti, siekiant padidinti gamybos pajėgumus ir suteikti logistinių pranašumų užsakovams visame pasaulyje. Bendra investicijų suma sudaro daugiau nei 10 mln. eurų, ketinama sukurti virš 60 darbo vietų, sakoma pranešime.

Šios gamyklos atidarymas – bendrovės pasaulinės strategijos dalis. 

„Pasirinkome investuoti Lietuvoje, Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje, nes čia matome daug ekonominių ir logistinių privalumų. Geografinė šalies padėtis – pranašumas tolesnei plėtrai į Europos rinką. Čia taip pat radome patraukliausias sąlygas plėtoti verslą. Manome, kad gamykla Lietuvoje skatins vietos žaliavų, kurios būtinos gyvūnų ėdalo gamybai, tiekėjų augimą“, – teigia „Kormotech“ savininkas ir vadovas Rostyslavas Vovkas.

Ekonomikos ir inovacijų viceministras Marius Skuodis teigia, kad „Lietuva siūlo gerai išvystytą infrastruktūrą, o gamyklos atidarymas tik dar kartą parodo didėjantį Lietuvos regionų konkurencingumą dėl gamybinių investicijų iš užsienio. Kartu tai yra puikus mūsų šalies aukštos kvalifikacijos specialistų įvertinimas.“

 Sprendimas investuoti į šiuolaikišką ir automatizuotą gamyklą padarys teigiamą poveikį regiono verslo aplinkai – ne tik kuriant naujas darbo galimybes, bet ir prisidedant prie šiuolaikinių kompetencijų ugdymo. Kartu „Kormotech“ sustiprins ir Lietuvos gyvūnų ėdalo gamybos pramonę“, – teigia „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas.

Kėdainių laisvosios ekonominės zonos valdybos narys Giedrius Valuckas džiaugiasi, kad pavyko sėkmingai įgyvendinti šį investicinį projektą, nors pandemijos akivaizdoje teko jį užbaigti nuotoliniu būdu.

 „Aukščiausių standartų moderni, automatizuota gamykla jau dabar bendradarbiauja su vietinėmis įmonėmis tiek įrengimo, tiek operacinėse veiklose bei įdarbina įvairių kompetencijų specialistus, taip prisidėdama prie regiono vystymosi.“

Facebook komentarai