Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Ūkininko dovana – nusmėliuoti ir nudažyti šventoriaus ir bažnyčios metaliniai vartai

Autorius: Dalia KARPAVIČIENĖ
Netoli Gruzdžių ūkininkaujantis Edas Sasnauskas nemokamai atnaujino dvejus Šakynos šventoriaus ir bažnyčios metalinius vartus.
Netoli Gruzdžių ūkininkaujantis Edas Sasnauskas nemokamai atnaujino dvejus Šakynos šventoriaus ir bažnyčios metalinius vartus.
Printer Friendly, PDF & Email

Artėjant Žolinei, tradicinei šventei Šakynoje (Šiaulių r.), atnaujinti Šakynos šventoriaus ir bažnyčios metaliniai vartai. Nemokamai vartai nusmėliuoti ir nudažyti kaimynystėje, netoli Gruzdžių ūkininkaujančio Edo Sasnausko dėka.

Šakynos seniūnas Mindaugas Gedvila pasakojo prašęs ūkininko pagalbos už atitinkamą atlygį, tačiau E. Sasnauskas viską atliko veltui. „Dveji vartai buvo ne kartą dažyti, su įvairiais išraitymais, todėl nebuvo paprasta nusmėliuoti ir nudažyti. Bet dabar atrodo tikrai labai dailiai“, – džiaugėsi seniūnas ir dėkojo geradariui ūkininkui. Pasak M. Gedvilos, nereikia ilgai prašyti ir vietinių ūkininkų prisidėti prie Šakynos miestelio, seniūnijos tvarkymo, gražinimo darbų.

Ūkininkas Edas Sasnauskas vartų atnaujinimo nevadina kažkokia labai didele, svarbia pagalba. „Kaimyniškai pasielgėme. Kiek čia toli Šakyna nuo Gruzdžių, reikia pagal galimybes padėti, savam kraštui irgi gelbėjame. Neatsisakome, jei paprašo. Šakynoje, beje, labai skanias bandeles kepa, visuomet nusiperkame. Taip ir bendraujame, draugaujame“, – kaimyniško gyvenimo ypatumus vardijo ūkininkas.

 

Facebook komentarai

bas

a