Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Ūkininkas: susidarė kritinė masė, kritiškai nemąstančių žmonių

Autorius: Agroeta
Tuščios lentynos "Iki" prekybos centre.
Tuščios lentynos "Iki" prekybos centre.
Printer Friendly, PDF & Email

„Agroeta“ redakcija gavo ūkininko laišką, kuriame žemdirbį glumina pastaruoju metu vykstantys įvykiai aplink koronavirusą ir kaip jo fone elgiasi visuomenė. „Žmonės, ar jums viskas gerai? Gal pradėkite statytis dar ir požeminius bunkerius“, – siūlo Kauno rajono ūkininkas, atsiuntęs nuotraukas, darytas vienoje Kauno parduotuvių. Jį stebina žmonių elgesys po to, kai buvo paskelbta valstybės lygio ekstremali situacija dėl koronaviruso.

„Galvojau, kad tuščios parduotuvių lentynų nuotraukos „Facebook“ yra juokeliai, bet iki to laiko, kol tuo pats įsitikinau „Iki“ parduotuvėje. Ir štai jums pavyzdys, kad pas mus susidarė kritinė masė kritiškai nemąstančių žmonių. Kas turi įvykti, kad reikėtų išpirkti cukrų, kruopas, miltus, makaronus? Mes ką, karui ir marui ruošiamės? Pasaulio ekonomika sustojo ir tų prekių nebeliks? Fabrikai sustos ir ūkininkai nieko nebeaugins, o prekybininkai neįveš prekių? Tai gal jau laikas statytis bunkerius?“ – retoriškai klausia žemdirbys.

„Kai kasoje paklausiau vyriškio, kodėl parduotuvėje nėra net kruopų, kasininkas tik smagiai nusijuokė. Sakė, jau dvi dienas šluojamos lentynos ir jis tikrai nesupranta, kodėl žmonės taip elgiasi, panikuoja. Juk prekių visada atveš“, – laiške rašo ūkininkas.

Pasak jo, galbūt gyventojai elgiasi taip todėl, kad nepasitiki valdžia, bet gali būti, kad paniką skleidžia ir žiniasklaida, nes televizijoje ir internete didelį srautą žinių sudaro būtent naujienos apie koronavirusą. „Mano asmenine nuomone, tokiai elgsenai nėra jokio pagrindo“, – pabrėžia ūkininkas.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA