Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Ūkininkas apie valdžios dosnumą: paskaičiavau, kad mano 5 asmenų šeima dabar yra skolinga 40 tūkst. Eur

Autorius: Anykšta
Ūkininkas džiaugiasi pirmojo Seimo rinkimų turo rezultatais.
Ūkininkas džiaugiasi pirmojo Seimo rinkimų turo rezultatais.
Printer Friendly, PDF & Email

Suskaičiavus spalio 11-ą dieną vykusių Seimo rinkimų rezultatus, „Anykšta“ pašnekovų teiravosi, kaip jie vertina rinkėjų pasirinkimą, domėjosi, ar jų prognozės sutapo su galutiniais rezultatais.

Gintaras GIRNIUKAITIS, ūkininkas:

– Džiaugiuosi pirmojo Seimo rinkimų turo rezultatais. Stipriai nustebino socialdemokratai, kuriems prognozavau antrąją vietą po konservatorių. Nemaniau, kad šansų patekti į Seimą turi Laisvės partija.

Į rinkimus ateina daugiau išsilavinusių žmonių, jaunimo, kurie supranta, kad jei leisim balsuoti tik „bobutėms“, tai išsirinksim visokius „kirkilus“ ir „bebrus“. Čia vyksta kartų kaita, kurią palyginčiau su pasikeitimais, kurie kaskart vyksta Lietuvos vyrų krepšinio rinktinėje. Beje, pastebėjau, kad keičiasi ne tik rinkėjų, bet ir konservatoriaus Gabrieliaus Landsbergio pozicija, matyti, kad atsiranda branda, jis jau visai kitaip kalba.

Anykščiams dabar reikia suvienyti jėgas, kad kuo mažiau balsų antrajame ture gautų „valstiečiai“ ir jie nueitų į opoziciją. Atėjo metas žmonėms atsigauti - yra daug darbų, kad ir žemės ūkio srityje. O kai paskaičiuoji, kiek tie „valstiečiai“ Lietuvą praskolino - baisu, 24 milijardų Eur skola. Paskaičiavau, kad  mano penkių asmenų šeima dabar yra skolinga 40 tūkst. Eur. dėl to, kad „valstiečiai“ dalijo po 200 Eur pensininkams ir kitiems dalykams.

Po ketverių metų man bus 41-eri. Tai pati branda ir jau pats galvoju apie kandidatavimą į Seimą.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA