Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Ūkininkai jėgas išmėgino krepšinio aikštelėje

Autorius: Dalia KARPAVIČIENĖ
Lietuvos ūkininkų sąjungos nuotr.
Lietuvos ūkininkų sąjungos nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga šeštą kartą Laisvės gynėjų dieną organizavo draugišką ūkininkų krepšinio turnyrą 3x3.

Šiemet krepšinio aikštelėje varžėsi devynios komandos iš Panevėžio, Anykščių, Pakruojo, Raseinių, Kupiškio, Kelmės, Telšių, Radviliškio rajonų ir dar trys šeimininkų ekipos. Nugalėtojai ir prizininkai paaiškėjo po trijų valandų kovos – geriausiai sekėsi komandai „Lyja tegu lyja“, kurią sudarė Kėdainių miesto ir Krakių seniūnijų ūkininkai, antra liko „Pakruojo 1“ komanda, trečia – Raseinių „Karma“ iš Raseinių rajono. Nugalėtojams ir prizininkams atiteko taurės, medaliai, Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos ir krepšinio klubo „Nevėžis“ dovanos. Likusioms komandoms įteikta po Kėdainių rajono ūkininkės Dalios Draudvilienės iškeptą šakotį.

Turnyre tylos minute pagerbti paaukojusieji gyvybes už Lietuvos laisvę, skambėjo Lietuvos valstybės himnas.

Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas Dainius Sabulis džiaugėsi, kad kiekvienais metais norinčių dalyvauti turnyre komandų tik daugėja. Ūkininkai randa laiko ne tik pagrindiniam savo užsiėmimui bei verslui – ūkininkavimui, bet ir mėgstamiems užsiėmimams.  „Žmonės tikrai patiria gerų emocijų, bent trumpam atitrūksta nuo rūpesčių“, – sakė D. Sabulis.

Kadangi turnyras populiarumo ir susidomėjimo nepraranda, Kėdainių krašto ūkininkų sąjungai vadovaujantis Dainius Sabulis tikisi, jog ir ateinančiais metais į krepšinio aikštelę pakvoti sukvies dar daugiau ūkininkų komandų.

Facebook komentarai

a

b