Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Ūkininkai apgailestauja dėl valdžios abejingumo ir Žemės ūkio ministerijos nemokšiškumo

Autorius: Agroeta
Ūkininkai apgailestauja dėl valdžios abejingumo ir Žemės ūkio ministerijos nemokšiškumo
Ūkininkai apgailestauja dėl valdžios abejingumo ir Žemės ūkio ministerijos nemokšiškumo
Printer Friendly, PDF & Email

(Panevėžys, gegužės 17 d.) Penktadienį Panevėžio rajone rengiamas Lietuvos ūkininkų sąjungos (LŪS) 31-asis suvažiavimas, kuriame žemdirbiai tikisi, jog bus išgirsti valdžios. „Apgailestaujame, kad iš užsiregistravusių svečių, kuriuos kvietėme, yra vienetai politikų. Pavyzdžiui, abu kandidatai į Prezidentus neatvyks dėl užimtumo. Kvietėme ir Premjerą. Jo taip pat nebus“, – vardijo kviestinius svečius, kurie neatvyks LŪS pirmininkas Jonas Talmantas.

„Nors esame žemdirbių kraštas, bet žemės ūkis, panašu, niekam neįdomus (...) Patys matote, kaip vadovaujama Žemės ūkio ministerijai. ŽŪM su tokiais vadovais yra tragedija. Ūkininkauju 27 metus, bet su tokiais ŽŪM vadovais dar nesu susidūręs, kai neturime apskritai supratimo apie žemės ūkį“, – „Agroetai“ sakė J. Talmantas.

Pasak jo, suvažiavimui bus teikiama rezoliucija, kurioje ūkininkai prašys valdžios nedidinti mokesčių, perskaičiuoti žemės mokestį, kuris nuolat didėja, bus paliesta ir melioracijos problema.

Paklaustas, kiek suvažiavimo rezoliucijos punktų buvo įgyvendinta po Jonavoje vykusio visuotinio žemdirbių suvažiavimo, J. Talmantas tikino, kad nė vienas punktas per tą laiką taip ir nebuvo išpildytas.

"Valdžiai juokas ima iš tų rezoliucijų. Bet mes nesustosime", – pabrėžė J. Talmantas.

Suvažiavimas vyks Šilagalio (Panevėžio r.) kaime. Suvažiavimo pradžia 10 val. 30 min.

Agroeta

Facebook komentarai