Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Tvenkinyje žvejys sugavo piraniją. Sako, jog jų yra daugiau

Autorius: Agroeta
Upytės sodų bendrijos tvenkinyje pagauta piranija.
Upytės sodų bendrijos tvenkinyje pagauta piranija.
Printer Friendly, PDF & Email

Pasirodo, piranijas galima sužvejoti ne tik Pietų Amerikoje, bet ir Lietuvoje. Tokią išvadą galima daryti po liepos 26 dienos, kai Upytės sodo bendrijos tvenkinyje vienas žvejys (Algis) pagavo tikrą piraniją. Vaizdo įrašu „Facebook“ tinkle („Kablys“ paskyroje) pasidalijo žvejo Algio kaimynas Giedrius. „Tuoj mes ją pademonstruosime, – vaizdo įraše kalba Giedrius. – Atidaryk dangtį. Žiūrim, ką turim. Ji dar gyva yra“.

Vyriškiai išties linksmai nusiteikę. „Mūsų manymu, tai piranija. Va jums ir Lietuvos tvenkinys. Gyvos jos nerasite niekur nusipirkti“, – aiškino Giedrius.

Upytės sodų bendrija yra šalia Bernatonių kaimo, Kauno rajone. Tvenkinys žuvimis laikas nuo laiko pasipildo iš šalia tekančio Nevėžio. Pavasarį pakilus vandeniui, jei susidaro palankios sąlygos, į tvenkinį plūsteli ne tik Nevėžio vandenys, bet ir jame gyvenančios žuvys. Visgi manoma, kad piraniją į šį tvenkinį kažkas paleido. Gali būti, kad jų yra ir daugiau. Juolab kad buvo ne venas kartas, kai žuvys tiesiog nuplėšdavo pavadėlį. Kibimas būdavo neįprastas kitoms Lietuvoje sutinkamoms žuvims.

Facebook komentarai