Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Traktorių ir kombainų rinkoje buvę lyderiai liepos mėnesį smuko žemyn

Autorius: Gediminas STANIŠAUSKAS
"John Deere" ir "New Holland" liepos mėnesį pirmavo naujų traktorių pardavimuose.
"John Deere" ir "New Holland" liepos mėnesį pirmavo naujų traktorių pardavimuose.
Printer Friendly, PDF & Email

Naujų traktorių pardavimų rinkoje iš žinomų prekių ženklų liepos mėnesį į viršų šovė „John Deere“ ir „New Holland“. Tokią nuomonę galima susidaryti peržiūrėjus Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų registro duomenis. Liepą buvo įregistruoti 8 nauji „John Deere“ traktoriai. Vienu mažiau įregistravo „New Holland“. Penkis traktorius užregistravo „Massey Ferguson“. Stebėtina, kad tik po vieną naują mašiną užregistravo „Claas“ ir „Case IH“.

Liepos mėnesį žemės ūkio subjektai Lietuvoje iš viso įregistravo 420 traktorių.

Didžiosios dalies (89,3 proc.) įregistruotų ratinių traktorių galia buvo mažesnė kaip 100 AG. Nuo 100 iki 200 AG galios ratiniai traktoriai sudarė tik 8,8 proc. 2019 m. liepos mėn. didesnės kaip 200 AG galios traktorių buvo įregistruota 1,9 proc. visų Lietuvos žemės ūkio subjektų įregistruotų traktorių.

Kombainų rinkoje situacija irgi labai įdomi. Anksčiau buvę neabejotinais lyderiais „Claas“ įregistravo minėtą mėnesį tik 11 naujų kombainų. Tiek pat javų kombainų įregistruota po „Rostselmash“ prekės ženklu. Tik per sprindį nuo jų atsiliko „John Deere“  – 10 kombainų.

Įdomu tai, kad buvo įregistruoti tik du "Case IH" kombainai. "Agroeta" primena, kad liepos 25 d. Kauno rajone, Vandžiogalos seniūnijoje, kilo didžiausias pasėlių gaisras šalies istorijoje, kai sudegė beveik 200 ha javų. Manoma, kad gaisras kilo po to, kai užsidegė kombainas "Case IH 9230".   

Facebook komentarai