Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Susijungė agroverslo įmonės „Agrochema“ ir „Agrochema plius“

Autorius: Agroeta
Žemės ūkio prekes ir paslaugas Lietuvoje jau beveik 27 metus teikianti įmonė veiks po bendru „Agrochemos“ pavadinimu.
Žemės ūkio prekes ir paslaugas Lietuvoje jau beveik 27 metus teikianti įmonė veiks po bendru „Agrochemos“ pavadinimu.
Printer Friendly, PDF & Email

Nuo spalio 1 d. prie UAB „Agrochema“ prijungiama UAB „Agrochema plius“ ir nuo šiol žemės ūkio prekes ir paslaugas Lietuvoje jau beveik 27 metus teikianti įmonė veiks po bendru „Agrochemos“ vardu.

„2017 metais Koncernui „Achemos grupė“ įsigijus “Litagros prekybą”, jos pavadinimas buvo pakeistas į „Agrochema plius“. Tuo metu pagrindinis tikslas buvo prijungti įmonę prie „Agrochemos“ ir dirbti po bendru „Agrochemos“ vardu, pasiūlyti klientams kuo platesnį ir geresnį žemės ūkio prekių ir paslaugų asortimentą. Džiaugiamės, kad sėkmingai įgyvendinome šį tikslą: sutvarkėme verslo procesus ir pripratinome rinką prie vieno vardo,“ – sako „Agrochemos“ generalinis direktorius Mindaugas Liaukonis.

Pasak M. Liaukonio, įmonė kryptingai eina veiklos efektyvinimo keliu: peržiūri procesus, mažina perteklines funkcijas ir ieško būdų, kaip įmonės našumą pakelti į dar aukštesnį lygį. „Agrochemos“ vadovas pabrėžia, jog įmonė visada siekia būti kuo arčiau ūkininkų ir atliepti jų poreikius.

„Neabejoju, kad po reorganizavimo padidėjęs įmonės veiklos efektyvumas leis išlaikyti tvirtas lyderio pozicijas žemės ūkio sektoriuje. Mūsų klientai pajus didesnę naudą, galėdami operatyviau ir paprasčiau gauti paslaugas „iš vienų rankų“, – teigia M. Liaukonis.

Anot M. Liaukonio, agroverslas yra specifinė verslo sritis, kuri turi patenkinti ilgą reikalavimų sąrašą – šis verslas privalo būti pažangus, draugiškas aplinkai ir dinamiškas – greitai prisitaikantis prie pokyčių.

Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti agroverslo įmonių grupė „Agrochema be prekybos trąšomis, augalų apsaugos produktais, sėklomis, sodo ir daržo produktais, degalais ir jų priedais užsiima grūdų supirkimu, siūlo jų džiovinimo, valymo, pristatymo, sandėliavimo paslaugas bei grūdų transportavimo iki uosto ar kitos grūdų priėmimo vietos paslaugas.

Šiuo metu „Agrochema“ valdo 11 elevatorių, 4 grūdų supirkimo aikšteles, 20 parduotuvių tinklą.

„Agrochemos“ įmonių grupę sudaro UAB „Agrochema“, UAB „Žemaitijos grūdai“, SIA „Agrochema Latvia“, „Agrochema Eesti“ OU, grupėje dirba 450 darbuotojų.

2019 m. visos „Agrochemos“ įmonių grupės konsoliduotos pajamos buvo 361 mln. eurų.

Facebook komentarai