Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

dojusagro

Startuoja konkursas „MIS Timac Agro – Agroeta.LT“

Autorius: Agroeta
MIS Timac Agro – Agroeta.LT
MIS Timac Agro – Agroeta.LT
Printer Friendly, PDF & Email

Lietuvos laukuose auga ne tik javai ir žydi rapsai, Lietuvos kaime sirpsta tūkstančiai dailių, gabių, darbščių merginų! Tad, siekdami atskleisti jų talentus bei grožį, naujos kartos trąšų tiekėja „Timac Agro Lietuva“ ir agroverslo media lyderis portalas „Agroeta.LT“ investuoja į kaimo jaunimo ateitį. Kviečiame visus, kuriems svarbi sodžiaus gyvastis, jo ateitis, kartu surasti nuostabiausias ūkininkaites. Paskatinkite, padrąsinkite jas siųsti savo nuotraukas portalui „Agroeta“ (info@agroeta.lt) ir balsuokite ten už savo favorites. FB taip pat bus nuorodos į konkurso dalyvių nuotraukas. Konkursui lauksime kiekvienos merginos (nuo 18 iki 25 metų) dviejų nuotraukų – veidas iš arti, figūra. Savaime aišku, jog fotogeniškiausiai merginos atrodo savo aplinkoje – sode, darže, prie tvenkinio, javų palaukėje, prie karvučių, šienapjūtėje, gėlyne, prie tėtės traktoriaus ar mylimo žirgo...

„MIS Timac Agro – Agroeta.LT“ rinkimuose kviečiame dalyvauti visas merginas, kurios turi ryšį su žemės ūkiu – tėvai ūkininkai arba jos dirba agroversle ar žemės ūkio organizacijose, mokosi žemės ūkio mokyklose ar žemės ūkio akademijoje, veterinarijos akademijoje bei kolegijų kaimiškose specialybėse.

Konkursas prasideda liepos 1 d. ir finišuoja spalio 15 d. Tad delsti neverta, nes anksčiau į portalą atkeliavusios nuotraukos gali tikėtis daugiau palaikymo paspaudimų - „patiktukų“. Juolab balsuos visi artimieji, draugai, giminės, bendramoksliai ir kaimynai. Portalo lankytojų balsai lems pusę merginų sėkmės. Kitą pusę – konkurso organizatoriai.

Konkurso dalyvės kartu su nuotraukomis atsiunčia ir savo parašu patvirtintą (nuskenuotą, nufotografuotą) laisvos formos sutikimą konkurso organizatoriams naudoti jos duomenis viešojoje erdvėje. Nuo dalyvavimo konkurse pradžios iki pabaigos, kandidatės privalo savo asmeninėje "Facebook" paskyroje naudoti nuotraukos rėmelį, kad dalyvauju „MIS Timac Agro – Agroeta.LT“.

Penkios favoritės bus pakviestos į finalinį renginį lapkrityje. Įspūdingo koncerto metu, kuriame dalyvaus šalies ūkininkai, jos demonstruos savo talentus ir varžysis dėl „MIS Timac Agro – Agroeta.LT“ karūnos. Joms pasiruošti padės choreografai ir visažo specialistai. Misei, ne tik nuostabi karūna, bet ir 2 000 Eur, madingas rankinis laikrodis, gėlės ir nugalėtojos juosta. Dviems vicemis – po 1 000 Eur ir laikrodžiai, gėlės ir juostos, o dar dviems – po 500 Eur ir puokštės. Visoms merginoms – didžiausia pagarba ir dėmesys.

Tad, mielos merginos, pirmyn! Parodykime Lietuvai, kad nesate iš kelmo spirtos ir lai bernams seilės upeliais teka žvelgiant į Jus!

Konkurso organizatoriai
“Timac Agro Lietuva”
Agroverslo ir žemės ūkio portalas „Agroeta. LT“

Facebook komentarai

T Hegvita agro