Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Sprogus namui senolį iš nuolaužų išgelbėjo Radviliškio rajono policijos pareigūnai

Autorius: Dalia KARPAVIČIENĖ
Įvykio vieta.
Įvykio vieta.
Printer Friendly, PDF & Email

Šiandien rytą Radviliškyje, Turgaus g., vykęs sprogimas sugriovė pusę pastato, kuriame gyveno dvi šeimos. Per nelaimę nukentėjo pirmame aukšte gyvenęs 86 metų senolis, kurį iš po nuolaužų ištraukė skubiai į į įvykio vietą atskubėję Radviliškio rajono policijos pareigūnai. Nukentėjusysis buvo šoko būsenos, apsvilusiais plaukais. Jo anūkas, buvęs antrajame aukšte, nenukentėjo, nes staigiai iš viršaus spėjo nubėgti į pirmąjį aukštą. 

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pranešime teigiama, jog greitosios medicinos ekipažas į gaisravietę negalėjo operatyviai atvykti, nes tuo metu buvo kitame iškvietime. Todėl jo funkciją perėmė Reagavimo skyriaus vyr. tyrėjas Giedrius Šteimantas ir vyriausiasis patrulis Evaldas Savickas.  Pareigūnai apdegusį, didžiulius skausmus kenčiantį  senolį įsodino į savo automobilį, skubiai nuvežė ir perdavė Radviliškio rajono ligoninės medikams. Nukentėjusiajam pagalba teikiama Reanimacijos skyriuje.

Įtariama, kad sprogimas įvyko dėl dujų nuotėkio, nes įvykio vietoje rastas suskystintų dujų balionas, iš kurio į aplinką šnypšdamas veržėsi dujų srautas.

Sprogimas buvo tikrai stiprus, nes ne tik sugriuvo dalis namo, įgriuvo mansarda, trūko vamzdis, apgadintas netoliese stovėjęs automobilis. Gaisrą malšino gausios ugniagesių pajėgos, pasitelktos trys automobilinės cisternos.

Facebook komentarai