Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Siekiantiems paramos už pienines karves – laikas paskubėti

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Ūkininkai, šiais metais teiksiantys paraiškas gauti paramą už deklaruotus plotus ir jose ketinantys prašyti susietosios paramos už pienines karves, turėtų suskubti užregistruoti valdos partnerius, pranešė Nacionalinė mokėjimo agentūra.

Kovo 31 d. – paskutinė diena, kai ūkininkai, ketinantys prašyti skirti susietąją paramą už pienines karves, gali užregistruoti valdos partnerius.

Primename, kad susietoji parama gali būti skiriama Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir kaimo verslo registre registruotiems valdos valdytojams, kurių vardu Ūkinių gyvūnų registre praėjusių metų balandžio 1 d. – einamųjų metų kovo 31 d. buvo registruotos pieninės karvės. Pieninės karvės Ūkinių gyvūnų registre turi būti įregistruotos (t. y. įvesta pieninių karvių laikymo pradžios arba pirmojo apsiveršiavimo data) ne vėliau kaip iki einamųjų metų balandžio 7 d.

Taip pat siekiantys paramos privalo patiekti rinkai nustatytą pieno kiekį. Valdoje valdytojo ir (ar) partnerių vardu vidutinis rinkai patiektas pieno kiekis iš vienos pieninės karvės praėjusių metų balandžio 1 d.– einamųjų metų kovo 31 d. turi būti ne mažesnis kaip 500 kg.

Facebook komentarai