Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

Šiaulių r. kertant mišką sunkiai sužalotas darbininkas

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai informuoja pradėję ikiteisminį tyrimą, dėl sausio 8 dieną Šiaulių rajone, Šilėnų kaimo miške įvykusios nelaimės.

„Kertant mišką, virsdamas medis sužalojo UAB-ės darbuotoją, gimusį 1968 metais. Nukentėjusysis dėl patirtų traumų gydomas Respublikinės Šiaulių ligoninės Neurochirurgijos skyriuje“, – pranešama įvykių suvestinėje.

Vakar iš ligoninės gauta išvada, kad nukentėjusysis patyrė sunkų sveikatos sužalojimą. Dėl darbų saugos ir sveikatos apsaugos darbe reikalavimų pažeidimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Darbdavys ar jo įgaliotas asmuo, pažeidęs Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatyme ar kituose teisės aktuose nustatytus darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimus, jeigu dėl to įvyko nelaimingas atsitikimas darbe, avarija ar atsirado kitokių sunkių padarinių, baudžiamas bauda arba laisvės atėmimu iki aštuonerių metų. Šiame straipsnyje numatyta veika yra nusikalstama ir tais atvejais, kai ji padaryta dėl neatsargumo“, – rašoma BK straipsnyje, pagal kurį atliekamas tyrimas.

 

Facebook komentarai

bas

a