Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Šalies medžiotojai susivienijo bendram tikslui, pasirašyta unikali deklaracija

Autorius: Gediminas STANIŠAUSKAS
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Ketvirtadienį Lietuvos medžiotojų organizacijos pasirašė bendradarbiavimo deklaraciją, kurios, kaip teigia Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos (LMŽD) vadovas Jonas Talmantas, nebuvo 20 metų.

Minėtos deklaracijos preambulėje rašoma, kad „ši Lietuvos medžiotojų organizacijų bendradarbiavimo deklaracija skelbia, kad Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija, Lietuvos medžiotojų sąjunga „Gamta“, Sūduvos medžiotojų sąjunga, Ginklų pirklių asociacija ir Lietuvos medžiotojų draugija kartu siekia vienyti Lietuvos medžiotojus“.

Deklaracijoje organizacijos įsipareigoja derinti savo veiksmus priimant sprendimus ir juos teikiant Aplinkos ministerijai medžioklės teisiniame reguliavime.

Taip pat skirta vietos ir medžiotojų įvaizdžiui gerinti. „Koordinuoti viešąsias akcijas, renginius ir informaciją žiniasklaidoje, gerinant medžiotojų įvaizdį visuomenėje“, – skelbiama deklaracijoje.

Organizacijos įsipareigoja „netoleruoti pasisakymų ir dezinformacijos, kenkiančios Deklaracijos šalių įvaizdžiui ar narių apsisprendimui būti pasirinktoje draugijoje, sąjungoje ar asociacijoje“.

Organizacijos taip pat bendradarbiaus gausinant Lietuvos gamtos išteklius, saugant nykstančias faunos ir floros rūšis.

„Tai išties unikalus dokumentas, nes iki šiol organizacijos daugeliu atvejų veikė pavieniui, o šiandien, galime sakyti, jos suvienijo bendram tikslui“, – „Agroetai“ sakė J. Talmantas.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA