Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Rusijos vaikams – saldainiai su V. Putino portretu ir degtine

Autorius: Kazys KAZAKEVIČIUS
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Rusijoje, Omske vaikai Naujųjų metų proga saldžiosiose dovanėlėse aptiko saldainių, įsuktų į popieriukus su Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretu bei įdarytų degtine. Apie tai pranešė portalas svoboda.org.

Tokie radiniai vaikų naujametinėse dovanėlėse nustebino nemenką dalį vaikų tėvų, nes tokias dovanėles gavo ir jau kiek vyresni, mokyklinio amžiaus vaikai, ir dar mokyklų nelankantys.

Labiausiai tėvus papiktino ne propagandiniais tikslais V. Putino portreto naudojimas ant saldainių „Prezident“ popieriukų, o tai, kad saldainius su viduryje jų esančia degtine gavo mažamečiai vaikai. Mat į šių saldainių įdaro sudėtį įeina ne tik degtinė, bet ir įvairių kitų priedų, kurie nėra būdingi vaikams skirtiems saldainiams. Į šių saldainių sudėtį įeina tamsusis šokoladas, sviestas, degtinė, vanilės, čili paprikų, imbiero ekstraktai.

Rusijoje saldainius „Prezident“ gamina tik  viena saldainių bendrovė – Sankt-Peterburge esanti kompanija „Golden Candies“. Šios bendrovės portale, pristatant saldainius „Prezident“ teigiama, jog jų skonyje stengtasi atspindėti Rusijos valstybės vadovo bruožus – „savikontrolė, ramybė ir charizma išreiškiama imbiero skoniu minkštų, tarsi aksominių triufelių įdare, o nešališkumą, nenuspėjamumą ir sąmojį atskleidžia čili paprikų aštrumas“.

Facebook komentarai