Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

„Rovaltra“ užriaumojo meškų sostinėje

Autorius: Agroeta
Generalinis direktorius R. Trainaitis Telšių filiale.
Generalinis direktorius R. Trainaitis Telšių filiale.
Printer Friendly, PDF & Email

Žemaitija, kurios herbe puikuojasi riaumojanti meška, nuo šiol savo sostinėje Telšiuose turės ir žemdirbių pagalbininkės, vienos didžiausių šalyje žemės ūkio technikos platintojų  UAB „Rovaltra“ atstovybę. Spalio 15 dieną čia duris atvėrė naujas „Rovaltra“ filialas (Šiaulių pl. 16), kuris Žemaitijos ūkininkams su „Rovaltra“ leis dar patogiau dirbti – nebereikės važiuoti į kitus rajonus įsigyti atsarginių dalių ar ieškoti su kuo konsultuotis dėl technikos, viskas bus ranka pasiekiama.

Atidarymo proga Telšių filialo kieme vėliavas kėlė UAB „Rovaltra“ generalinis direktorius Romualdas Trainaitis ir Telšių rajono ūkininkas, ilgametis įmonės klientas Vytautas Noreika.

Lietuvoje UAB „Rovaltra“ turi jau aštuonis sėkmingai veikiančius filialus. Arčiausiai Telšių – atstovybės, įsikūrusios Plungėje ir Šilutėje.

UAB „Rovaltra“ generalinis direktorius R. Trainaitis atviravo, jog mintis įsteigti įmonės filialą Telšiuose kirbėjo seniai – jau prieš gerus metus buvo apie tai pradėta galvoti.

„Telšių rajono ūkinininkai pasitiki mūsų įmone ir vertina parduodamą techniką. Telšių rajono ūkiuose dirba daugiau kaip 50 vnt. „Valtros“ technikos. Įsteigdami filialą Telšiuose, palengvinsime žemdirbių dalią: lengvesnis ūkininkavimas, technikos priėmimas, atsarginių dalių pasiūla ir kt. konsultacijos“, – tikino R. Trainaitis.

Telšių filiale bus galima įsigyti reikiamų atsarginių dalių, kiek vėliau klientams čia pat vietoje bus demonstruojami „Valtros“ traktoriai, planuose – įsteigti servisus. Pasak R. Trainaičio, labai svarbu pažymėti, jog jų įmonė nuo užsakymo minutės iš „Valtros“ gauna detales per 24 valandas, todėl darbai ūkininkams ilgam nesutrinka, neuždelsiama.

Kaimynystėje atsidariusiu nauju filialu džiaugiasi UAB „Rombona“ savininkas Vidas Kolesinskas. Jis iš UAB „Rovaltra“ yra įsigijęs traktorių, medienos smulkintuvą.

R. Trainaičio pasakojimu, pati populiariausia jų įmonės prekė – traktoriai „VALTRA“ (nuo 80 arklio jėgų iki 400), italų gamybos žemės ūkio bei teleskopiniai krautuvai „MERLO“, važiuojantys 40 km/val. greičiu ir galintys tempti net 20 t sveriantį krovinį. Taip pat prekiaujama „SEKO“ pašarų dalytuvais, smulkintuvais, maišytuvais; „GREGOIRE BESSON“ plūgais, diskinėmis akėčiomis, kultivatoriais; „SUOKONE“ frezomis, augmenijos smulkintuvais, traktoriais; „DONDI“ drenažo kasimo mašinomis, giluminiais purentuvais, kultivatoriais ir kt. technika.

Džiugu, jog UAB „Rovaltra“ patikimą techniką jau išbandė ne vienas Telšių rajono ūkininkas. Rimantas Šerlinskas yra įsigijęs net tris „Valtros“ traktorius ir pašarų dalytuvą. Upynoje ūkininkaujantis Arūnas Ūsys ūkyje įsirengė vieną prabangesnių suomiškų grūdų džiovyklų.

Įmonė garantuoja savo pranašumą ir patikimumą. Ne veltui ji per ketverius pastaruosius metus yra pelniusi net 24 apdovanojimus tarptautinėse parodose. Vytauto didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje – inovacijų sklaidos parodoje „Inno panorama 2019“ ratinis traktorius „Valtra T234 Direct“ pelnė aukso medalį.

 „Niekas vietoje nestovi, viskas juda į priekį. Šiandien mums reikia 120 arklio jėgų traktoriaus, rytoj jau – 130, o poryt reikės 170. Todėl turime naujausią techniką pasiūlyti savo seniesiems, ištikimiems klientams bei ieškoti naujų. Visi juk norime dirbti trumpai, greitai ir grįžti sveiki, ir visa tai gali garantuoti šiuolaikinė technika“, – tikina įmonės generalinis direktorius.

KONTAKTAI

UAB „Rovaltra“ atstovybė Telšiuose įsikūrė adresu: Šiaulių plentas 16. Visais rūpimais klausimais jus konsultuoja vadybininkas Edvinas Cijunaitis tel. 8 652 95525 arba el. p.: telsiai@rovaltra.lt.

Facebook komentarai