Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

R. Karbauskis: "Naujai valdžiai dirbti bus sunku"

Autorius: Agroeta
Ramūnas Karbauskis.
Ramūnas Karbauskis.
Printer Friendly, PDF & Email

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis teigia, kad naujai valdžiai dirbti bus sunku. “Kaip mums buvo sunku, taip bus sunku ir kitai valdžiai”, – pirmadienį Valdovų rūmuose surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo R. Karbauskis.

“Dabar pagrindinis klausimas bus apginti tuos darbus, kurie buvo padaryti. Tai yra farmacijos srityje, vaistų kainų reguliavimo politiką. Dėl alkoholio kontrolės klausimų taip pat, nes planuojama panaikinti alkoholio reklamą. Taip pat legalizuoti marihuaną. Aišku, mes tam priešinsimės”, – aiškino R. Karbauskis.

Pasak jo, valdančioji dauguma dirbs nuolatinėje įtampoje ir “tokius sprendimus, kaip marihuanos legalizavimas, bus sunku įgyvendinti”.

“Jei kalbėti apie prostitucijos legalizavimą, tai mes tam irgi nepritarsime”, – tikino R. Karbauskis. 

Atsakydamas į klausimą, kodėl partija nelaimėjo rinkimų, R. Karbauskis tikino, kad po 4 metų propagandos spaudimo, galbūt buvo įmanoma laimėti rinkimus. “Išvardinkite tris draudimus, kuriuos mes įvedėme”, – retoriškai klausė R. Karbauskis.

“Klaidų padarėme. Pradedant tuo, kad turėjome nestabilią situaciją Seime. Mus išvadė tas žmogus, kuris turėjo būti faktoriumi, jungiančiuoju. Kalbu apie Seimo pirmininką (Viktorą Pranckietį), – sakė R. Karbauskis. – Jei kalbėti apie darbus, tai mums nepavyko atmesti veto dėl sveikatos reformos”.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA