Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Puiki naujiena žvejams – fotokonkursas "Ustukių malūno" prizams laimėti

Autorius: Agroeta
Puiki naujiena žvejams – fotokonkursas "Ustukių malūno" prizams laimėti
Puiki naujiena žvejams – fotokonkursas "Ustukių malūno" prizams laimėti
Printer Friendly, PDF & Email

Naujienų portalas "Agroeta" vienija ne tik ūkininkus, nuo aušros lig tamsos ariančius žemę, bet ir padeda savo fanams leisti laisvalaikį, pramogauti. Ypač populiarus poilsis gamtoje – medžioklė ir žvejyba. Būtent šiandien turime puikių žinių žvejams. Net dvylika prizų konkursui "Kitam gale šypsena" skiria "Ustukių malūnas", kuris jau daugiau kaip 25 metus gamina be galo skanius grūdų produktus: trapučius, kruopas, miltus, dribsnius, makaronus. O taip pat - gintarinius bulvių traškučius.

Kartą per mėnesį jūs galite laimėti "Ustukių malūno" prizą – specialiai jums supakuotą dovanų dėžę su "Ustukių malūno" produkcija, kurioje rasite 10 skirtingų produktų. Šiuos prizus nugalėtojui tiesiai į namus atsiųs pats "Ustukių malūnas". Prizą jums pelnys linksmiausia mėnesio nuotrauka.

Kartu su nuotrauka laukiame ir informacijos – kur ir kada žvejota, kiek žvynuotųjų pagauta, kokiu masalu ir koks žuvų svoris. Tačiau vertinsime ne svorį! Prizą laimės žvejo šypsena - šmaikšti, plati, valiūkiška. Konkurse dalyvauti gali tik Lietuvoje gyvenantys žvejai (žūklauta gali būti ir Norvegijoje ar Sacharoje). Be abejo, nuotraukas skelbsime ir kituose kraštuose gyvenančiųjų, tačiau prizo į užsienius negalėsime atsiųsti. Nugalėtoją Lietuva sužinos kiekvieną mėnesį ir taip apskritus metus.

Tad meškeriokite ir spiningaukite, o sugavę laimikį, griebkite telefoną ir darykite "selfį" arba paprašykite žvejybos draugo nufotografuoti Jūsų plačią šypseną. Siųskite nuotrauką ir trumpą informaciją el. paštu info@agroeta.lt. Nuotraukos bus vertinamos "Facebook" tinkle, paspaudus albumą "Kitam gale šypsena". Didžiausią galimybę nugalėti turės konkursantai, surinkę daugiausiai patiktukų ("like"). Nugalėtojui jie garantuos 50 proc. sėkmės. Likusi balsų dalis ir lemiamas sprendimas priklausys "Agroeta" komandai. Tad jau šiandien meskite visus darbus ir lėkite prie upių ar ežerų. Darbas negali trukdyti žvejybai!

Facebook komentarai