Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Prieš taiklų šūvį vienas probleminių vilkų dar spėjo papjauti veršelį

Autorius: Gediminas STANIŠAUSKAS
Vienas iš trijų probleminių vilkų jau sumedžiotas.
Vienas iš trijų probleminių vilkų jau sumedžiotas.
Printer Friendly, PDF & Email

Penktadienį ūkininko Mindaugo Žąsyčio ūkyje vėl apsilankė vilkai. Šį kartą buvo papjautas veršelis, kurio pusę nuėsto lauke aptiko žemdirbys. „Vėl nukentėjom kiek teip pavargom baisu, kas pas mus daros“, – socialiniame tinkle „Facebook“ parašė ūkininkas.

Manoma, kad ūkininko gyvulių bandą terorizuoja ta pati trijų vilkų gauja, kuriai sumedžioti leidimą dar birželio pradžioje išdavė Aplinkos apsaugos agentūra.

Tačiau tas pats ūkininkas jau sekmadienį pasidžiaugė, kad iš trijų vilkų, vienas pilkis jau sumedžiotas. „Pagaliau vienas krito. Dėkui Petrui Adeikiui“, – prie nušauto vilko nuotraukos prirašė M. Žąsytis.

„Agroeta“ primena, kad vien gegužės mėnesį šie probleminiai vilkai sugebėjo nudaigoti šešis galvijus. Gegužės 21-osios naktį VDU Žemės ūkio akademijos miškų ir ekologijos fakulteto mokslininkas Petras Adeikis, tyrinėjantis stambiuosius plėšrūnus, termokamera nufilmavo, kad trijų vilkų gauja visiškai nesidomi laukiniais gyvūnais.

Tik po ilgų prašymų buvo išduotas leidimas šiuos vilkus sumedžioti. Kai tai bus padaryta, šie vilkai pateks į kito sezono pilkių sumedžiojimo limitą, kuris šį sezoną siekė 120 vnt.

Facebook komentarai