Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Prie Lenkijos parlamentarų namų ūkininkai išvertė tonas mėšlo (galerija)

Autorius: Agroeta
Sekmadienio protesto akcijos rezultatai.
Sekmadienio protesto akcijos rezultatai.
Printer Friendly, PDF & Email

Keliems Lenkijos parlamentarams, balsavusiems už naują Gyvūnų gerovės įstatymą, sekmadienio rytas prasidėjo mėšlo dvoku po langais, pranešė "Farmer.pl". Maža to, prie jų namų atsirado ir plakatai, kuriuose skelbiama, jog čia gyvena “kaimo išdavikai”. Taip žemdirbiai išreiškė savo nepasitenkinimą dėl Gyvūnų gerovės įstatymo pakeitimų, kurie stipriai gali suvaržyti ūkininkų teises, pradedant tuo, jog teisiškai būtų leidžiama gyvūnų globėjams be žemdirbio leidimo atvykti į jų privačią valdą, ir baigiant draudimu auginti galvijus ir kitus gyvūnus religinėms reikmėms, tai yra eksportui į Izraelį ir artimuosius rytus.

Vien dėl šio įstatymo pakeitimų apie 10 000 Lenkijos fermerių praėjusią savaitę surengė protesto akciją Varšuvoje, o sekmadienį prie keliolikos parlamentarų namų imtasi radikalesnių protesto formų.

Sekmadienine akcija Lenkijos fermeriai tik įspėja parlamentarus, jog dar sykį balsuojant dėl Gyvūnų gerovės įstatymo pakeitimų (o šis balsavimas vyks trečiadienį), jie privalo atsižvelgti į ūkininkų interesus, nes didžia dalimi buvo išrinkti į parlamentą būtent kaimo gyventojų balsais. 

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA