Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Portalo padedami ūkininkai pasiekė pergalę prieš kelininkus?

Autorius: Dainius ŠEPETYS
Sankryžos salelė nuolat niokojama ją įveikti bandančios technikos. Autoriaus nuotr.
Sankryžos salelė nuolat niokojama ją įveikti bandančios technikos. Autoriaus nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

„Agroeta“ straipsnyje „Į dirbamą lauką panorusiems įvažiuoti ūkininkams valdžia siūlo susimokėti“ buvo rašoma apie naujai rekonstruoto kelio Kėdainiai – Krekenava sankirtoje su keliu vedančiu į Šlapaberžę įrengtą salelę, per kurią negali pravažiuoti stambi žemės ūkio technika. Ūkininkai skundėsi, kad ši sankryža apsunkina jų veiklą, sudaro didelius nepatogumus technikai važiuojant į dirbamus laukus.

Tąkart Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) specialistai į šią publikaciją nekreipė dėmesio ir tikino, kad visi darbai atlikti remiantis galiojančiais teisės aktais bei normatyviniais dokumentais.

Pastebėję, kad minėtoji sankryža ir toliau nuolat niokojama bandančios pro ją pravažiuoti žemės ūkio technikos, dar kartą kreipėmės į LAKD ir pateikėme jai fotografijų, įrodančių projekuotojų klaidas.

Šįkart LAKD sureagavo. Valstybinės įmonės Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vadybininkas Evaldas Tamariūnas teigė, jog atsižvelgdamas pateiktą informaciją inicijuos minėtos infrastruktūros vertinimą. „Jeigu bus nustatyta, kad kelio elementai  neatitinka keliamų reikalavimų, jie bus įtraukti į pertvarkomų objektų planus“, – užtikrino E.Tamariūnas.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA