Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Policijos pareigūnai ir būrys savanorių ieško Svilių miške dingusios grybautojos

Autorius: "Rinkos aikštė"
Ieško grybautojos. Rinkosaikstes.lt nuotr.
Ieško grybautojos. Rinkosaikstes.lt nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Šeštadienio vakarą Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl 1961 metais gimusios Kėdainių miesto Šėtos gatvės gyventojos Zenės Ardavičienės dingimo.

Šeštadienį ryte Z. Ardavičienė su draugu išvyko grybauti į Svilių mišką. Tačiau iš miško grįžo tik moters draugas, kuris jos artimuosius informavo, jog moteris dingo. Į policiją kreipėsi dingusiosios dukra Autėja Ardavičiūtė. Vakare pradėtas tyrimas, buvo vykdoma moters paieška tiek su dronu, tiek su šunimi.

Kėdainiečiai ėmėsi patys organizuoti pagalbą. Policijos pareigūnai prašė visų savanorių sekmadienį prieš dešimtą valandą atvykti prie Kėdainių rajono policijos komisariato. Buvo pravedamas instruktažas.

Prie paieškos prisidėjo būrys neabejingų savanorių, kurie čia atvyko ne tik automobiliais, bet ir keturračiais. Ieškoti moters padėjo ir Kėdainių keturratininkų „ATV klubas“.

Sekmadienį į orą kilo ir sraigtasparnis.

„Jei kas ką žinote ar matėte, gal eis naktį kokiu keliu, gal kur nuklydo, gal pas ką į sodybą atklys, parašykite tiesiai jos dukrai Austėjai Ardavičiutei. Telefono numeris 863391174”, – prašo savanoriai paieškos organizatoriai.

Papildyta. Moteris rasta miške gyva. Ji išvežta į Kėdainių ligoninę sveikatos patikrinimui.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS, rinkosaikste.lt

Facebook komentarai

bas

a