Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

dojusagro

Pirmas nemalonus signalas A. Palioniui: Prezidentas G. Nausėda ragina premjerą įvertinti ministro bandymus įdarbinti partiečius

Autorius: BNS
Žemės ūkio ministras A. Palionis ir Prezidentas G. Nausėda
Žemės ūkio ministras A. Palionis ir Prezidentas G. Nausėda
Printer Friendly, PDF & Email

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad premjeras Saulius Skvernelis turėtų principingai įvertinti socialdarbiečių deleguoto žemės ūkio ministro Andriaus Palionio bandymus ministerijoje įdarbinti su partija susijusius asmenis.

„Tikiuosi, kad Vyriausybės vadovas, kaip tiesioginis ministro vadovas, tikrai įvertins ir manau, ministras turėtų padaryti tam tikras išvadas iš savo pirmųjų veiklos savaičių“, - antradienį spaudos konferencijoje sakė šalies vadovas.

Paklaustas, kokių konkrečiai veiksmų A. Palionio atžvilgiu iš premjero tikisi, prezidentas kalbėjo apie būtinybę nubraižyti tam tikras raudonas linijas ir pridūrė, kad Vyriausybės vadovas tai jau yra padaręs.

Pasak G. Nausėdos, A. Palionis savo veiksmais patvirtina jau anksčiau išsakytus nuogąstavimus, kad ministerijoje gali būti siekiama įdarbinti „savus“.

„Manau, kad ministras daro klaidą ta prasme, kad kažko panašaus iš jo daugelis tikėjosi ir turbūt visa savo veikla jis turėjo pademonstruoti, kad jis tikrai negali būti tuo apkaltintas ar jam metami štai tokie šešėliai. Bet kol kas susidaro įspūdis, kad jis kaip tik patvirtina tuos galimus nuogąstavimus“, – kalbėjo prezidentas.

Ministras A. Palionis sulaukė kritikos po to, kai buvo pranešta, jog jis į savo komandą bandė įdarbinti kito sociadarbiečių frakcijos Seime nario Petro Čimbaro sūnų Modestą Čimbarą.

Tapęs ministru A. Palionis savo patarėja taip pat įdarbino Šilutės rajono tarybos nario, „socdarbiečio“ Arūno Pupšio 24 metų dukrą Giedrę Pupšytę.

Facebook komentarai

T Hegvita agro