Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Pieno perdirbimo įmonėje koronaviruso protrūkis. G. Bertašius sako, kad virusas suvaldytas

Autorius: BNS
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Koronaviruso protrūkis Kelmės pieninėje suvaldytas, sako įmonę kontroliuojančios Vilkyškių pieninės vadovas ir savininkas.

Gintaras Bertašius portalui 15min.lt teigė, kad su įmone buvo siejama 40 užsikrėtimo atvejų, tačiau užsikrėtusių darbuotojų buvo 25.

„Mes patys skaičiuojame tik mūsų įmonės darbuotojus, tad tie skaičiai visai kiti. Svarbiausia, kad per savaitę, mano žiniomis, nėra nė vieno papildomo užsikrėtimo. Situaciją esame suvaldę“, – 15min.lt sakė G. Bertašius.

Anot jo, per protrūkį Kelmės pieninė darbus perskirstė taip, kad nereikėjo stabdyti gamybos ir pavyko išlaikyti jos apimtis.

„Ir žmonės esantys daugiau dirbo, ir pertvarkėme pačią gamybą, kad būtų pasiektos reikalingos produkcijos apimtys – net iš administracijos darbuotojai tam tikru laiku vieną kitą valandą prie konvejerių turėjo pasidarbuoti. Taip pat pertvarkėme pačią gamybą ir tai leido jos nestabdyti“, – sakė G. Bertašius.

15min.lt nurodo, kad Kelmės pieninėje kilęs židinys buvo didžiausias Lietuvos įmonėse nuo rugsėjo vidurio iki spalio vidurio.

Pasak portalo, kiti didesni židiniai buvo sveikatingumo klube „Alfa Steps“, Vilniaus sporto klube „Gym Plus“ ir Radviliškio siuvykloje „Danijus“.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA