Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Penkiuose Lietuvos rajonuose startavo prieštaringai vertinamas mobilaus laiškininko projektas

Autorius: Agroeta
Mobilaus laiškininko automobiliai.
Mobilaus laiškininko automobiliai.
Printer Friendly, PDF & Email

Ignalinos, Telšių, Zarasų, Ukmergės ir Varėnos rajonuose gyventojams paslaugas pradėjo teikti mobilus laiškininkas – jį gyventojai galės išsikviesti į namus, norėdami išsiųsti laišką ar siuntą bei pageidaudami, kad registruotoji pašto siunta į namus būtų pristatyta pakartotinai.

Prieštaringai vertinamas projektas prieš dvejus metus startavo 12 kitų Lietuvos savivaldybių, kur, anot „Lietuvos pašto“, itin pasiteisino.

„Tai – dar vienas etapas modernizuojant pašto veiklą ir didinant paslaugų prieinamumą, nes mobilaus laiškininko modelis suteikia galimybę paštui atvykti pas klientą į namus. Tai itin aktualu vyresnio amžiaus žmonėms ir šeimoms su mažais vaikais. Įgyvendinus mobilaus laiškininko projektą, kaimiškų vietovių nebefunkcionalūs paštai pertvarkomi, tad pirmus metus vyks pereinamasis laikotarpis, kad kaimiškų vietovių gyventojai priprastų prie pokyčių: įprastas paštas jų miestelyje dirbs trumpiau, jo patalpose arba šalia tam tikromis valandomis lauks mobilus laiškininkas, kuris suteiks visas pašto paslaugas. Po pereinamojo laikotarpio, centrinis paštas ir didesnių miestelių paštai veiks įprastu ritmu, iš kurių kasryt pas gyventojus išvyks mobilūs laiškininkai“, – sako „Lietuvos pašto“ Tinklo direktorius Jonas Sadauskas.

Iki 2020 m. pavasario mobilūs laiškininkai veiks visose kaimiškose Lietuvos vietovėse.

Facebook komentarai