Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Pašarai internetu užsakomi naktį

Autorius: Partnerių turinys
Pastebėta, kad daugiausiai kombinuotųjų pašarų nuperkama... naktį arba labai anksti ryte.
Pastebėta, kad daugiausiai kombinuotųjų pašarų nuperkama... naktį arba labai anksti ryte.
Printer Friendly, PDF & Email

Apsipirkimas elektroninėse parduotuvėse greitai tapo lietuvių įpročiu. Perkami ne tik maisto produktai, drabužiai ar buitinė technika. Šaltas pavasaris ir paukščių gripo pavojus nesustabdė smulkiųjų ūkininkų ir paukščių augintojų aktyvumo. Kiemus pamažu užpildo naminių paukščių klegesys, o įsigyti kombinuotųjų pašarų perkant internetu dabar kaip niekad paprasta.

UAB „Ariogalos grūdai“ naujai įdiegtoje elektroninėje parduotuvėje paukščių augintojai ras pagal unikalias receptūras sukurtų visaverčių lesalų broileriams, vištoms dedeklėms, putpelėms, kalakutams, mėsinėms antims ir žąsims, pašarinių žaliavų ir kt. Taip pat siūloma išskirtinių, tik Ariogaloje gaminamų visaverčių lesalų dekoratyviniams paukščiams, universalus lesalas naminiams paukščiams be sojų rupinių „Native‘S“ bei įmonės technologų pasididžiavimas – visavertis lesalas kukurūzinimas broileriams, 2020 metais apdovanotas Lietuvos Metų gaminio aukso medaliu.

Elektroninė prekyba yra didelis palengvinimas ir stambesniems ūkininkams, nes užsisakyti galima didesnius pašarų kiekius ilgesniam laikotarpiui, nebereikia rūpintis autotransportu pašarams vežti.

UAB „Ariogalos grūdai“ direktorius Justinas Ostreika pažymėjo, kad internetinės prekybos privalumus esant karantinui pripažino net tolimiausių kaimiškų vietovių gyventojai. „Galime pasiūlyti žemiausią kainą ir aukščiausią kokybę - pašarus tiesiai iš gamyklos pristatome patys. Tad esame lankstūs ir užtikriname, kad pašarai bus atvežti saugiai ir tinkamomis sąlygomis.“ – teigė J. Ostreika.

O gal elektroninė prekyba per daug sudėtinga vyresnio amžiaus žmonėms? Savo tėvams ar seneliams padeda artimieji. Kaip prisipažino viena klientė, mamos paukščių ūkiu pasirūpinta atostogaujant Ispanijos salose. Tereikėjo perkant nurodyti pristatymo adresą.

Koks pagrindinis pašarų internetinės parduotuvės išskirtinumas, palyginus su kitomis parduotuvėmis, elektroninėje erdvėje? Pastebėta, kad daugiausiai kombinuotųjų pašarų nuperkama... naktį arba labai anksti ryte.

 

Facebook komentarai