Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Parodos „Sprendimų ratas 2016“ lankytojų laukia vertinga pažintis su šalies miškais

Autorius: Agroeta
Printer Friendly, PDF & Email

(Kaunas, spalio 5 d.) Rytoj, spalio 6 d., Kaune, Aleksandro Stulginskio universitete, prasidės miško, medžioklės, žūklės ir gyvulininkystės technologijų paroda „Sprendimų ratas 2016“.

Šioje parodoje nuolat dalyvauja ir Aplinkos ministerija. Ministerijos stende laukiami visi besidomintieji gamtosaugos aktualijomis, miškais, jų tvarkymu ir galimybėmis gauti ES paramą. Miškų departamento specialistai atsakinės į lankytojams rūpimus klausimus, konsultuos, dalys informacinę medžiagą. Norintieji išsamiau sužinoti apie miško kirtimų taisyklių pakeitimus ir naujoves spalio 7 d. kviečiami į seminarą, kurį ves Miškų departamento Miškininkystės skyriaus vyriausiasis specialistas Zbignev Glazko.

Prie ministerijos stendo įsikūrę jaunieji miško bičiuliai, suvažiavę iš visos Lietuvos, mažuosius parodos lankytojus kvies piešti mišką, mokys jį pažinti.

Penkios miškų urėdijos pagrindinius savo veiklos barus pristatys stilinguose medžio namuose.

Šiemetinėje parodoje „Sprendimų ratas“ dalyvaus daugiau kaip šimtas firmų, asociacijų, organizacijų, apie du šimtus augintojų, gamintojų ir tautodailininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Lenkijos, Estijos bei Baltarusijos. Bendras parodos plotas – 5 ha. Ji vyks tris dienas. Parodos darbo laikas – nuo 9 iki 17 val., lankymas nemokamas.

Aplinkos ministerija

miskai
Facebook komentarai