Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Padargų gamintojas „Kuhn“ pristato diskinį skutiklį „Optimer L 12000“

Autorius: Agroeta
Diskinis skutiklis "Kuhn Optimer L 12000"
Diskinis skutiklis "Kuhn Optimer L 12000"
Printer Friendly, PDF & Email

„Kuhn“ padargų gamintojo produkcija pristatoma rinkai. Šiandien supažindiname su diskiniu skutikliu „Kuhn Optimer L 12000“. Kaip žinoma, „Kuhn“ savo produktų gamoje turi įvairių padargų, tarp kurių ir plataus darbinio pločio padargai, kuriais galima pasiekti dar didesnį našumą ir padidinti ūkio konkurencingumą. Be to, kas svarbu, jais užtikrinama ir darbų kokybė.

„Kuhn Optimer L 12000“ bendras darbinis plotis siekia iki 12 metrų. Skutiklio diskai, kurių skersmuo – 510 mm, o storis – 6 mm  yra tvirti, nepriklausomi, todėl puikiai kopijuoja dirvos paviršių.

Padargas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, labai tvirtas ir pritaikytas net didelių ūkių darbams atlikti. Jis puikiai tinka dirbant didelėmis apkrovomis ir sparčiam darbų tempui.

„Darbinis gylis per visą agregato ilgį palaikomas pastovus, todėl sumažėja degalų sąnaudos, o to pasekoje sutaupomi kaštai“, – „Agroetai“ teigė „DOJUS agro“ specialistai.

Dvigubi U formos volai suteikia vienodą dirvožemio suspaudimą visame darbiniame plote ir tokiu būdu išvengiama užsikimšimo rizikos.

Šie diskiniai ražienos kultivatoriai yra pritaikyti stambesniems ūkiams, nes jų  didesnis darbo našumas, optimalus komforto lygis, nepriekaištingas patikimumas bei darbo kokybė.

Turėdamas tokį padargą žemdirbys gali hidrauliškai sureguliuoti gylį. Svarbi ir ta aplinkybė, kad iš darbinės į transportinę padėtį pereinama kompiuterizuotai. Be to, padargas atitinka Europos Sąjungos kelių taisyklių standartus: 3 metrų plotis, 4 metrų aukštis ir centrinės ašies stabilumas.

Skutiklio darbinė galia siekia 18 ha/val., kai vidutinis greitis yra 15 km/val.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA