Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Orai pamažu taisysis: šils, dažniau švystelės saulė

Autorius: ELTA
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Nuo pirmadienio šalyje šils ir maloni rudeniška šiluma išsilaikys kone visą savaitę.

Jau sekmadienį dieną pro debesis gana dažnai pasirodys saulė ir palis tik vietomis ir negausiai. Vėjas pūs iš pietvakarių, pietų, jo greitis sieks 5-10 m/s. Temperatūra dieną sieks 12–16 laipsnių šilumos. Šilčiausia bus pietiniame šalies pakraštyje, kur termometrai gali parodyti ir 17 laipsnių šilumos, o vėsiausia bus šiaurės vakaruose, kur ir lietaus tikimybė didžiausia, LRT Radijui sakė sinoptikė Simona Dalinkevičiūtė.

Pirmadienį šalies orus lems šiltasis atmosferos frontas. Naktį lietus prognozuojamas daugelyje rajonų, bet intensyvesnis jis bus šalies šiaurėje. Pietų vėjas ims stiprėti ir bus smarkokas. Rytą pajūryje vėl tikėtini gūsiai iki 15-18 m/s. Temperatūra naktį bus 8-13 laipsnių šilumos. Dieną tankesni debesys ir nedideli lietūs bus labiausiai tikėtini tik šiauriniuose, šiaurės vakariniuose šalies rajonuose. Tačiau, pasak sinoptikės, šiltas pietų vėjas suksis iš pietvakarių, vakarų, bus smarkus ir vėl gūsiai vietomis sieks 15-18 m/s. Dieną bus maloniai šilta – termometrai rodys nuo 16 laipsnių šilumos šiaurės vakaruose iki 20 laipsnių centriniuose bei pietiniuose rajonuose.

Nuo antradienio, pasak sinoptikės, temperatūra bus tik vienu kitu laipsniu vėsesnė. Trečiadienį vėl prognozuojama, kad oras įšils iki 20 laipsnių šilumos. Vis dėlto vyraujanti kitos savaitės pusės temperatūra bus tarp 14-18 laipsnių šilumos.

Facebook komentarai