Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Nuodytojas atnaujino žygius

Autorius: Nyksciai.lt
"Nykščiai.lt" nuotr.
"Nykščiai.lt" nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Prie Anykščių miesto esančioje „Vorutos“ sodų bendrijoje gyvenantys žmonės nerimauja dėl savo augintinių.

Gruodžio mėnesį į „Nykščius“ paskambinusi moteris kalbėjo, kad „Vorutos“ sodų bendrijoje ir netoli jos gyvenantys žmonės jau kuris laikas kovoja su tais (ar tuo), kurie siekia nunuodyti šunis. „Jau seniai tai vyksta. Prie sodų bendrijos, kur išvedame pasivaikščioti šunį, nuolat randame kaulų ir kitokių maisto atliekų, kurios būna supakuotos ir padėtos pagal takelį. Jau pavargome rinkti. Vakar šuo vėl atvilko kaulą, atėmėme, bet gyvūnas vėmė visą vakarą“, – pasakojo pavardės nenorėjusi skelbti moteris.

Pasak jos, jų šuo – ne pirmas, kuris nukenčia nuo išdėliotų maisto atliekų. Be to, rinkti primėtyto maisto į sodus vis dažniau užklysta lapės, kurios ištampo kaulus po sodo teritoriją. „Manome, kad iš vienos pusės kažkas sąmoningai šiukšlina, iš kitos – siekia nunuodyti šunis“, – nerimavo moteris.

Jos tvirtinimu, toks „dovanų“ dėliojimas trunka jau gerus metus. Po publikacijos kurį laiką buvo ramu, tačiau dabar gyventojai vėl randa prie sodų išmėtytų visokių maisto produktų paketus (nuotraukoje).  Gyventojai spėja, kad vėl veikia tas pats asmuo, kuris kažkodėl nemėgsta augintinių.

Linas BITVINSKAS (Nykščiai.lt)

Facebook komentarai