Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

NMA būsimam vadovui jau nebepranešama apie darbo vietą Kaune

Autorius: Agroeta
NMA būsimam vadovui jau nebepranešama apie darbo vietą Kaune

Šiek tiek ilgiau nei po vienerių metų Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) vėl skelbia konkursą į Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) vadovo vietą. Ketvirtadienį ŽŪM paskelbtoje informacijoje teigiama, kad „pretendentas privalo turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą (magistro kvalifikacinis laipsnis), ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį, mokėti anglų kalbą pažengusio vartotojo lygmens B2 lygiu“.

Taip pat kandidatas į šią poziciją turi išmanyti Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos žemės ūkio, kaimo plėtros, žuvininkystės politiką, pagrindines Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai, Europos žemės ūkio garantijų fondo, Europos žuvininkystės fondo ir Europos jūrų reikalų ir žuvininkystės fondo priemones, nacionalinės paramos priemones, kurių administravime dalyvauja NMA.

Įdomu tai, kad praėjusių metų birželio 6 d. ŽŪM irgi paskelbė analogišką konkursą. Tuomet buvo aiškinta, kad „nuo 2019 m. pabaigos NMA vadovo darbo vieta bus Kaune“. Šį kartą tokia informacija nebeminima.

Pretendentai į NMA vadovo poziciją dokumentus gali teikti 10 darbo dienų nuo konkurso paskelbimo.

„Agroeta“ primena, kad ŽŪM naujojo NMA vadovo ieško po to, kai iš NMA direktoriaus pareigų buvo atleistas Erikas Bėrontas. Esą jis prarado teisę dirbti su slapta informacija, nors pats E. Bėrontas teigė, jog nuo pat 2014 m. nė karto nedirbo su dokumentais, kurie būtų pažymėti žyma „Slaptai“.

Vėliau E. Bėrontas tapo „Achema“ koncernui priklausančios įmonės „Agrochema“ generaliniu direktoriumi.

Agroeta

Facebook komentarai

T Hegvita agro