Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Netrukus ūkininkus pasieks 1,9 mln. eurų kompensacinių išmokų

Autorius: Agroeta
Netrukus ūkininkus pasieks 1,9 mln. eurų kompensacinių išmokų
Netrukus ūkininkus pasieks 1,9 mln. eurų kompensacinių išmokų
Printer Friendly, PDF & Email

(Vilnius, gegužės 17 d.) Ūkininkai, įvykdę įsipareigojimus pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ veiklą „Tarpinių pasėlių auginimas ariamojoje žemėje“, kitą savaitę, antradienį, sulauks 1,9 mln. Eur kompensacinių išmokų.

Išmokos gali būti mokamos tik įsitikinus, kad pareiškėjai laikosi prisiimtų įsipareigojimų.Vykdantieji minimą veiklą yra įsipareigoję po pagrindinio derliaus nuėmimo tarpinius pasėlius pasėti per savaitę (ne vėliau kaip iki rugsėjo 15 d.), juos išlaikyti ant dirvos paviršiaus iki kovo 1 d., pagal veiklą deklaruotose plotuose neganyti gyvulių, neruošti pašaro ir nešienauti, nenaudoti augalų apsaugos produktų, mineralinių trąšų ir srutų tarpinių pasėlių auginimo laikotarpiu pagal veiklą deklaruotuose plotuose. Taip pat šią veiklą vykdantys ūkininkai turi įterpti tarpinius augalus į dirvą prieš pagrindinės kultūros sėją.

NMA jau užbaigė visas reikalingas patikras dėl reikalavimų laikymosi ir netrukus 344 paramos gavėjams išmokės 1,9 mln. Eur kompensacinių išmokų. Primename, kad išmokos pagal veiklą „Tarpinių pasėlių auginimas ariamojoje žemėje“ 2018 m. patvirtintas dydis siekia 134 Eur už deklaruotą hektarą.

NMA iš viso 2018 m. paramos pagal KPP priemonę „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ gavėjų sąskaitas jau papildė 8,78 mln. Eur suma.

Agroeta

Facebook komentarai