Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

brolijos baneriukas

 

 

Zemes ukio technikos brolija

(Ne)tiesa: protestavęs Vokietijos ūkininkas plūgu sugadino autobaną – žala siekia per 450 milijonų eurų

Autorius: Agroeta
"Der Postillon" nuotr.
"Der Postillon" nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Lapkričio mėnesį kelios dešimtys tūkstančių Vokietijos ūkininkų surengė protestą Berlyne prie Brandenburgo vartų, o šis protestas atkreipė didelį vokiečių dėmesį. Pranešama, kad nuo Hamburgo iki Berlyno vienas ūkininkas važiavo traktoriumi pamiršęs labiau pakelti plūgą, rašo „Der Postillon“. Pastarasis vilkosi žeme net 288 kilometrus.

„Visas aštuonias valandas garsiai klausiausi muzikos, girdėjau, kaip man signalizuoja, bet nesupratau, kodėl“, – teisinosi Joachim Binninger‘is. Jis prisipažino, kad irgi svarstė, kodėl jo itin galingas traktorius (350 AG) tarsi „netraukė“ taip, kaip turėjo, bet tos aplinkybės nesureikšmino.

Tyrėjai esą nustatė, jog visą 288 kilometrų automagistralės A24 atkarpą J. Binninger‘is sugadino, o priskaičiuota žala sudaro net 452 mln. eurų. Vokietis tikina, kad tokių pinigų neturi kompensacijai, bet, tarsi ironizuodamas, pasiūlė į sugadintą autobano vagą pasodinti runkelius arba bulves, o iš gautų pajamų sutaisyti kelią.

„Facebook“ socialiniame tinkle po šios publikacijos kilo nemažas šurmulys, straipsnis sulaukė per 52 tūkst. patiktukų. Ir visgi rašinio rimtai vertinti nereikėtų, nes kitose žiniasklaidos priemonėse apie tai neužsimenama nė žodžiu. „Der Postillon“ yra satyrinis tinklaraštis, tad veikiausiai taip į žemdirbių ir valdžios priešpriešą sureagavo redakcija.

Facebook komentarai