Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Nedideli Rietavo savivaldybės ūkiai siekia "Metų ūkio" apdovanojimų

Autorius: Žemės ūkio rūmai
Komisija lankėsi įvairiuose ūkiuose.
Komisija lankėsi įvairiuose ūkiuose.
Printer Friendly, PDF & Email

„Metų ūkis 2019“ konkursas įsibėgėja, tad po įvairius ūkius lankosi kompetentingos komisijos. Viena jų, susidedanti iš Žemės ūkio rūmų Savivaldos organizatorės Rietavo savivaldybėje Birutės Dromantienės, Rietavo ūkininkų sąjungos pirmininkės Virginijos Vasiliauskienės, Rietavo savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjo Alfonso Stabingio ir specialistės Laimutės Jurčienės bei spaudos atstovės Ritos Stančiukienės, lankėsi net  keturiuose Rietavo savivaldybės ūkiuose.

Medingėnuose įsikūręs nedidelis, vos 57 ha žemės ir 27 galvijus turinčių Danės ir Arvydo Majauskų pienininkystės ūkis gyvuoja daugiau nei 20 metų. Pieną ūkininkai parduoda ŽŪK „Rešketėnai”.

Giliogirio kaime nuo 2010 m. 50 ha žemės plote ūkininkauja Rima ir Algis Vasiliauskai. Ūkis specializuojasi mėsinėje gyvulininkystėje – augina limuzinų, Lietuvos juodmargių ir žalųjų veislės mėsinius galvijus. 

Vatušių kaime, Vaida ir Raimondas, valdantys 79 ha žemės plotą turi mišrų ūkį – 14 mėsinių ir 14 melžiamų karvių.

Tverų seniūnijoje ūkininkai Edita ir Linas Mačiulskiai, drauge su sūnumis Tomu ir Mantu skaičiuoja jau 18-us ūkininkavimo metus. Šeima valdo 160 ha žemės ir kiekvieną dieną melžia 40 karvių, kurių pieną parduoda ŽŪKB „Pieno gėlė”.

„Visada gera ir naudinga aplankyti ūkininkus, kurie savo darbštumu ir sumanumu puošia mūsų kaimą. Rugsėjo 28 d. Rietavo miesto Mykolinių šventėje šauniausi ūkiai bus pagerbti ir apdovanoti“, – sako Birutė Dromantienė.  

Facebook komentarai

Belkar