Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Naujieji „Husqvarna“ akumuliatoriniai grandininiai pjūklai – nauji galios ir našumo standartai

Autorius: Agroeta
Dėl optimizuotos sistemos naujų pjūklų akumuliatoriai veikia labai našiai.
Dėl optimizuotos sistemos naujų pjūklų akumuliatoriai veikia labai našiai.
Printer Friendly, PDF & Email

Viena iš pasaulyje lyderiaujančių miškų, parkų ir sodų priežiūros prekių gamintojų „Husqvarna“ rinkai pristato du naujų standartų akumuliatorinius grandininius pjūklus. Bendradarbiaujant su profesionaliais arboristais sukurti pjūklai „Husqvarna T540i XP®“ su rankena viršuje ir „Husqvarna 540i XP®“ su galine rankena. Dėl optimizuotos sistemos šių pjūklų akumuliatoriai veikia labai našiai.

Rytdienos naujiena šiandien

Naujo dizaino grandininiai pjūklai „Husqvarna T540i XP®“ ir „Husqvarna 540i XP®“ skirti profesionaliam naudojimui. Su naujaisiais akumuliatoriais „Husqvarna BLi200X“ („T540i XP®“) arba „Husqvarna BLi300“ („540i XP®“) šie grandininiai pjūklai prilygsta profesionaliems 40 cm3 variklio tūrio benzininiams grandininiams pjūklams ir yra idealūs medžių pjovimo ir smulkesnių darbų įrankiai. Dėl naujai sukurtos optimizuotos sistemos šie pjūklai 30 proc. galingesni už ankstesnius „Husqvarna“ akumuliatorinius grandininius pjūklus ir gali būti naudojami darbams, kuriuos anksčiau pavykdavo atlikti tik benzinu varomais grandininiais pjūklais.

Dėl „Husqvarna“ akumuliatorių technologijos, pjūklo grandinės „Husqvarna X-Cut chain SP21G“ ir pjovimo juostos „Husqvarna X-PRECISION“ naujuoju „Husqvarna T540i XP®“ gali būti pjaunami stambūs, platūs kamienai ir šakos, taip pat atliekami mažesni darbai, kuriems reikia greičio ir lankstumo. Savo galia nenusileidžia ir pjūklas „Husqvarna 540i XP®“ su galine rankena – šis universalus darbo įrankis tinkamas patiems įvairiausiems darbams.

„Šių akumuliatorių pristatymas mums yra reikšmingiausias daugelio metų įvykis. Esu tikras: naujieji grandininiai pjūklai pakeis rinką. Pjūklai „T540i XP®“ ir „540i XP®“ sukurti našiam pjovimui ir patogiam naudojimui, taigi išsiskiria ne tik akumuliatoriaus galingumu, bet ir manevringumu, ergonomiškumu, patogiu ir greitu valdymu“, – džiaugiasi „Husqvarna“ medžių priežiūros profesionalų skyriaus viceprezidentas Andreas Rangert.

Naujas patogus valdymas

Medžių priežiūros profesionalams tenka dirbti 20 metrų aukštyje, keltuvuose ir ant žemės, todėl jiems reikia universalių ir patogių įrankių. Pažangi, lengva ir greita naujųjų „Husqvarna“ grandininių pjūklų sąsaja ir subalansuotas korpusas padeda lengviau manevruoti ten, kur pjauti sudėtinga. Naudotojui aiškiai rodoma akumuliatoriaus būsena. Grandininis pjūklas įjungiamas ir išjungiamas mygtuko paspaudimu. Vienas iš akumuliatorių energija varomų pjūklų privalumų – jokių tiesioginių išlakų. Be to, pjovėjas patiria mažiau triukšmo ir vibracijų, todėl jo organizmas mažiau varginamas.

Kasdieniam arboristo darbui pritaikytas tvirtas grandininis pjūklas pagamintas tik iš aukščiausios kokybės medžiagų ir patvarių elementų. Pjūklai atitinka IPX4 standartus, kitaip sakant, jie gali būti naudojami net ir nepalankiomis oro sąlygomis.

„Naujasis darbui medžiuose skirtas pjūklas „Husqvarna T540i XP®“ ir pjūklas „Husqvarna 540i XP®“ su galine rankena papildo vienas kitą. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti patogų, lengvai paleidžiamą įspūdingos galios įrankį tiek dirbantiems medžių viršūnėse, tiek ant žemės. Nekantriai laukiame klientų atsiliepimų ir viliamės, kad šie pjūklai gerokai palengvins jų darbą“, – sako Andreas Rangert.

1

Facebook komentarai