Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

Ministras K. Navickas padėkojo už ilgametį darbą Lietuvos paukštininkystės asociacijos prezidentui V. Tėveliui

Autorius: Agroeta
Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas susitiko su Lietuvos paukštininkystės asociacijos prezidentu Vytautu Tėveliu. ŽŪM nuotr.
Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas susitiko su Lietuvos paukštininkystės asociacijos prezidentu Vytautu Tėveliu. ŽŪM nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas susitiko su Lietuvos paukštininkystės asociacijos prezidentu Vytautu Tėveliu, kuris po beveik 30 metų aktyvios veiklos nusprendė pasitraukti iš užimamų pareigų.

Ministras padėkojo V. Tėveliui už jo indėlį į paukštininkystės sektoriaus ir ministerijos dialogą, pastangas ir atkaklumą siekiant šio sektoriaus stabilumo bei rezultatyvumo.

„Beveik trisdešimt metų paukštininkystės sektorius turėjo išties stiprų balsą, girdimą ir gerbiamą tiek tarp ūkininkų, tiek valdžios koridoriuose. Tikiuosi, kad V. Tėvelis nenutols nuo ligšiolinės veiklos ir susitiksime dar ne sykį“, - sako ministras K. Navickas.

V. Tėvelis Lietuvos paukštininkystės asociacijai vadovavo nuo 1997 m. Jis yra Pasaulio paukštininkystės asociacijos narys, paskelbė apie 50 mokslinių straipsnių.

 

Facebook komentarai

bas

a