Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

„Metų darbo“ nominaciją laimėjo Užvenčio seniūnija

Autorius: Dalia KARPAVIČIENĖ
Užvenčio kraštotyros muziejaus archyvo nuotr.
Užvenčio kraštotyros muziejaus archyvo nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Lapkričio mėnesį penkios Kelmės rajono savivaldybės administracijos seniūnijos dalyvavo konkurse savivaldybės nominacijai „Metų darbas“ laimėti.  Nugalėtoja tapo Užvenčio seniūnija, pateikusi nominacijai tęstinį darbų ciklą „Užvenčio krašto savitumas, istorija ir etninė kultūra“, kurios tikslas – gerinti gyvenamosios aplinkos kokybę, analizuoti istorinį ir etninį  krašto paveldą, kelti seniūnijos gyventojų ir jaunimo savivertę ir pasididžiavimo savo kraštu jausmą, didinti miestelio konkurencingumą. Iš Savivaldybės biudžeto Užvenčio seniūnijai bus skiriama 5000 eurų. 

Antrąją vietą užėmė Pakražančio seniūnija, kuri  vykdė projektą „Bendruomenės infrastruktūros gerinimas Žalpių kaime“. Konkurse dar dalyvavo Vaiguvos,  Šaukėnų, Kelmės seniūnijos.

Nominacija „Metų darbas“  skiriama už reikšmingą, aktyvią veiklą ir laimėjimus, produktyvų ir kūrybingą darbą, rengiamus ir įgyvendinamus projektus, darbus, idėjas, kūrybinį aktyvumą, tradicijų puoselėjimą, pelnytą aplinkinių pagarbą, siekį padaryti kitų žmonių gyvenimą prasmingesnį ir šviesesnį.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA