Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

M. Liaukonis: „Agrochemos“ elevatoriai dirba pilnu pajėgumu“

Autorius: Agroeta
„Agrochema“ valdo 11 elevatorių ir 4 grūdų supirkimo aikšteles.
„Agrochema“ valdo 11 elevatorių ir 4 grūdų supirkimo aikšteles.
Printer Friendly, PDF & Email

„Agrochemos“ generalinis direktorius Mindaugas Liaukonis džiaugiasi įspūdingu šiųmečiu derliumi, bendradarbiavimu su ūkininkais ir gerokai išaugusiu grūdų supirkimu.

„Šiuo metu visų grūdų supirkimu užsiimančių įmonių elevatoriai ir kitos grūdų supirkimo vietos yra maksimaliai apkrautos ir dirbančių žemės ūkio sektoriuje tai neturėtų stebinti, greičiau džiuginti. Mūsų elevatoriuose apkrovos yra maksimalios, grūdų supirkimas vyksta pilnu pajėgumu. Vykdome sutartinius įsipareigojimus ir pirmiausiai grūdus priimame iš ūkininkų, kurie su mumis sudarę sutartis“, – sako  M. Liaukonis.

Pasak „Agrochemos“ vadovo, spalio pirmosiomis dienomis bus kraunamas dar vienas laivas, todėl planuojama, kad jau spalio pradžioje „Agrochemos“ elevatoriai atnaujins grūdų supirkimą ne tik pagal sutartis.

„Agrochemos“ Viduklės elevatoriai nuomoja grūdų talpas ir kitoms įmonėms. Ūkininkų patogumui – kad grūdų priėmimas būtų operatyvesnis ir greitesnis – Miškininkų gatvėje esantis elevatorius superka visų klasių kviečius, miežius ir kvietrugius, tuo tarpu Virgainių seniūnijoje esantis „Agromax“ elevatorius superka visų klasių kviečius, rapsus ir žirnius.

Iš viso „Agrochema“ valdo 11 elevatorių ir 4 grūdų supirkimo aikšteles. Piko metu per dieną įmonės elevatoriai priima apie 22 tūkst. tonų grūdų, šiemet jau supirkta beveik 0,5 mln. tonų derliaus.

Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti agroverslo įmonių grupė „Agrochema“ užsiima prekyba trąšomis, augalų apsaugos produktais, sėklomis, sodo ir daržo produktais, degalais ir jų priedais, grūdų supirkimu bei siūlo jų džiovinimo, valymo, pristatymo, sandėliavimo paslaugas ir grūdų transportavimo iki uosto ar kitos grūdų priėmimo vietos paslaugas.

„Agrochemos“ įmonių grupę sudaro UAB „Žemaitijos grūdai“, SIA „Agrochema Latvia“, „Agrochema Eesti“, OU, grupėje dirba 450 darbuotojų.

Facebook komentarai