Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

LŽŪBA: prieš keletą dienų užvakumuotas daržoves siūlyčiau naudoti pačiam įsakymo rengėjui

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Įsibėgėja diskusijos dėl vaisių ir daržovių tiekimo vaikams. Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija šiuo klausimu išreiškė savo poziciją. 

„Reikalavimas supjaustyti daržoves „šiaudeliais, lazdelėmis“ – daugiau nei nesusipratimas“, –rašoma asociacijos išplatintame pareiškime. Tai esą vienareikšmiškai turi būti atlikta prieš pat pateikiant daržoves vartojimui. Tuo labiau vaikams.

„Tą darželių, lopšelių ir kitų ugdymo įstaigų darbuotojai privalo atlikti patys (o prieš keletą dieną užvakumuotas daržoves siūlyčiau naudoti pačiam įsakymo rengėjai/ui)“,– rašoma asociacijos pasiūlyme.

Įstatymų leidėjams siūloma išbraukti tekstą, kad dalijamos morkos turi būti supjaustytos šiaudeliais ar lazdelėmis.

Be to, atkreipia dėmesį, kad šis įsakymo projektas, Seimo teisės aktų informacinėje sistemoje  susipažinimui ir derinimui su socialiniais partneriais pateiktas liepos 24 dieną, todėl Lietuvos verslinių sodų asociacijos „Vaisiai ir uogos“ priekaištas, kad projekto nematė ir nežino – asociacijos problema. Todėl ir priekaištai Žemės ūkio ministerijai, pasak Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos generalinio direktoriaus Jono Sviderskio, nekorektiški.

 

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA